Florence Pugh’un Kanalları Michelle Pfeiffer’ın Yaralı Yüzü


Unutmak Tiffany’de kahvaltı, Floransa Pugh son gezisi için farklı bir ikonik filmi kanalize etti.

Tiffany & Co.’nun Manhattan’daki amiral mağazasının 27 Nisan’da yeniden açılışına katılırken, merak etme sevgilim yıldızı anımsatan yepyeni bir saç stilini piyasaya sürdü. Michelle Pfeiffer içinde Yaralı Yüz. Ve Florence’ın kuaförü, görünüşünün arkasındaki ilham kaynağının aslında 1983 filmi olduğunu doğruladı.

Peter Lux, 27 Nisan tarihli gönderisine “Uzun kesme perçemleriyle küt dışbükey bir şekilde (önde kısa ve arkada uzun) kesilmiş bu ikonik bob saç stilini her zaman sevmişimdir,” diye yazdı. Instagram gönderisi“ve daha da çok sevdiğim şey, onun bir versiyonunu yapmamız gerektiği.”

Suç dramasındaki Michelle’in karakteri Elvira Hancock gibi, Florence’ın omuzları otlayan bob’u içe doğru kıvrıldı ve tabanda hacim verildi. Ayrıca kaküllerini saçaklayarak onlara bir doku dokunuşu kattı.

Elbette, Küçük Kadınlar Star’ın retro göz alıcı saç modeli, kayda değer tek stil anı değildi. 27 yaşındaki, yere kadar inen omuzları açık pelerin benzeri kollu dökümlü bir yakaya sahip, Valentino imzalı dökümlü, deniz köpüğü yeşili bir elbiseyle büyüledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372832/florence-pugh-s-channels-michelle-pfeiffer-in-lessigreaterscarfacelessigreater-with-retro-look?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir