Florence Pugh’s Tan & Siyah Crop Top, Mini Etek ve Uyumsuz Botlar – Hollywood Life


floransa pug
İmaj Kredisi: ZapatA/MEGA

Floransa Pugh son zamanlarda tüm yeni projelerinin tanıtımını yapmakla meşguldü ve son görünümü bizim favorimiz olabilir. 26 yaşındaki oyuncu yeni filminin gösterimine katıldı. harika, 10 Kasım’da New York’ta korkak renk bloklu bir kıyafet giydiğinde. Aktris, yanında yırtmaç bulunan yüksek belli bir mini etekle ten rengi ve siyah kısa bir blazer salladı.

floransa pug
Florence Pugh, NYC’deki bu Havre Studio Kontrastlı Etek Setinde muhteşem görünüyordu. (ZapatA/MEGA)
floransa pug
Florence Pugh, kıyafetini iki farklı renkte Paris Texas Diz Boyu Sivri Burunlu Çizme ile şekillendirdi. (ZapatA/MEGA)
floransa pug
NYC’deki Florence Pugh. (ZapatA/MEGA)

Gezi için Florence, tonda absini ve ince belini sergileyen süper kısa bir blazer içeren bir Havre Studio Kontrastlı Etek Takımı giydi. Yin ve yang kıyafetini iki farklı deri Paris Texas Diz Boyu Sivri Burunlu Çizme ile şekillendirdi – biri fildişi sivri burunlu çizme ve biri siyah. Eşsiz takımına Tiffany & Co. takıları, Gucci Gg Supreme Monogram Bees Küçük Asma Kilit Çantası ve Maria Tash Diamond Horizontal Eternity Clicker yüzüğü ile aksesuar verdi.

Son zamanlarda Florence’ın tüm kıyafetlerini seviyoruz ve bu kıyafetin yanı sıra, önceki gece tonlu bacaklarını ortaya çıkaran pastel mavi mini elbisesini sallarken yeşil ve gri Charlotte Simone Plum Puff Coat ile kombinlediğinde dışarı çıktı. tepe.

Koyu yeşil uzun ceketin boynu, kolları ve dış hatları süper kabarık gri kürkle kaplanmıştı. Görünümünü bir çift siyah sivri burunlu Ilio Smeraldo x Rebecca Corbin-Murray Mule, plaj dalgaları ve parlak kırmızı dudak ile birleştirdi.

O gecenin ilerleyen saatlerinde, Floransa gecenin özel konuğuydu. Seth Meyers ile Geç Gece çarpıcı, dar, kırmızı ve turuncu çiçekli midi elbise giydiğinde. Bedene oturan, yüksek yakalı, uzun kollu elbise, kloş bir etekle beline büzgülü ve büzgülüydü. Bir çift basit, sivri uçlu siyah pompayla aksesuar yaptı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/11/florence-pugh-tan-black-crop-top-mini-skirt-mismatched-boots-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir