Florence Pugh, Zach Braff Romantizmi Üzerindeki Yaş Farkı Üzerine Tepki – Hollywood Life


Florence Pugh, Zach Braff Romantizmi Üzerindeki Yaş Farkı Üzerine Tepki - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: 007 / MEGA

Floransa Pugh eski sevgilisinden ayrılması hakkında biraz daha açıldı Zach Braff ve neden eski çift tam olarak bir sonraki sevilen ünlü çift değildi? Bennifer 2.0. 27 yaşındaki Oscar adayı oyuncu, kendisiyle aralarındaki yaş farkını söyledi. Scrubs veteriner, 47, ana oldu kaynak 3 yıllık ilişkileri boyunca hayranlar için çekişme. “Kimsenin karşısında değildik. Sadece insanlar bundan hoşlanmadı, ”dedi rağbet Kış 2023 sayıları için. “Beni daha genç biriyle ve gişe rekorları kıran biriyle hayal ettiler.”

Florence Pugh, Zach Braff Romantizmi Üzerindeki Yaş Farkı Üzerine Tepki - Hollywood Life
Florence Pugh, Vogue’u kapsıyor ve Zach Braff ile olan geçmiş aşkını anlatıyor. (Colin Dodgson)

bu Küçük Kadınlar star, ilişkilerinin hayranların favorisi herhangi bir ödül kazanmadığını, çünkü daha genç bir çiftin Tinseltown’da koşarken izlemesi kadar “heyecan verici” olmadığını söyledi. Florence, “İzlemesi heyecan verici ve sanırım bunların hiçbirini yapmayan bir ilişki içindeydim” dedi.

Çift ilk olarak 2018’de bağlandı ama ayrılmadı instagram bir yıl sonrasına kadar resmi. Zach’e tatlı bir doğum günü hediyesi gönderdiğinde 45. doğum günü 2020’de, Florence’ın yorumlar bölümünde yaş farkı tepkisini ilk kez tattığı ortaya çıktı. Yanıt olarak, Florence nefret edenlere bir tutkulu video. “Bana kimi sevip sevmemem gerektiğini söylemene ihtiyacım yok ve hayatımda asla ama asla birine kimi sevip sevemeyeceğini söylemem.” Şahin göz yıldız açıkladı. “Orası senin yerin değil. Ve gerçekten seninle hiçbir ilgisi yok. Ona yaptığınız taciz, bana yaptığınız tacizdir.”

Florence Pugh, Zach Braff Romantizmi Üzerindeki Yaş Farkı Üzerine Tepki - Hollywood Life
Florence Pugh, Zach Braff ile aralarındaki 21 yaş farkının hayranlar arasında popüler olmadığını söyledi. (007 / MEGA)

Artık bir çift olmamalarına rağmen, iki Hollywood yıldızı oldukça dostane görünüyor. rağbet ayrıca eski kız arkadaşı için en büyük övgüden başka hiçbir şeyi olmayan Zach ile röportaj yaptı ve onu ‘neslinin en büyük aktörlerinden biri’ olarak nitelendirdi. “Gözlerinizi ondan alamıyorsunuz ve bu sadece onun güzelliği ve sadece oyunculuk yeteneği değil, o şey, ekranı aşan, herkesin ve herkesin gittiği o sihirli şey: Bu her neyse onu görmek istiyorum. kişi yapar.”

Florence ayrıca gençlik yıllarında yaşadığı zihinsel sağlık sorunlarına ve bununla nasıl başa çıktığına da değindi. Dergiye “Yaptığım pek çok şey hızlı düzeltmelerdi” diye itiraf etti. “Kafamda bir şeyler çok yanlıştı ve okul hayatında bir şeyler çok yanlıştı ve her şey çok karanlık ve korkutucuydu. Ve böylece, Oh, peki, tırnaklarımı değiştirebilirim gibi hızlı şeyler yapmaya çalışırdım. Oh, bir kirpik seti alabilirim. Bu garip selülit kremini Amazon’dan satın alabilirim.

Genç İngiliz güzeli, gizemin başrol oyuncusu olarak görülebilir. Hizmetçi2022 aynı isimli kitaptan uyarlanmıştır. O da film çekiyor oppenheimer, Christopher Nolan’ın Amerikalı bilim insanı hakkında yeni büyük yapım J.Robert Oppenheimer ve atom bombasının geliştirilmesindeki rolü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/12/florence-pugh-recalls-age-gap-backlash-zach-braff/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir