Florence Pugh ve Zach Braff’ın Ayrılıklarından Sonra Tatlı Değişimi Paylaştığını Görün


Endişelenme, sevgilim-Floransa Pugh ve Zach Braff ayrıldıktan sonra aralarında husumet olmadığını bir kez daha kanıtlıyorlar.

Aslında, ondan sonra ovma şap, 47, gönderildi Instagram onunla ve BFF ile bir Zoom görüşmesi kazanma şansı hakkında Donald Faison– “ağır yaralı gaziler için özel olarak tasarlanmış evler inşa etmek” için elde edilen gelirlerle – Karadul 26 yaşındaki aktris, “Bunun için teklif veriyorum” yorumunu yaptı.

Ancak Braff’ın 10 Kasım’da Pugh’a verdiği yanıtta belirttiği gibi, “@florencepugh Bunu ücretsiz olarak alabileceğinizden eminim, ancak gaziler için çok iyi bir sebep…”

Pugh’un ikilinin ayrıldığını onaylamasından üç ay sonra gelen sosyal medya alışverişi, Instagram’daki hayranları sevindirdi ve bir yorumla, “@florencepugh @zachbraff omg baygınlık devam ediyor.”

Ve başka bir hayran Braff’a “@zachbraff burada @florencepugh ile nasıl flört ettiğine dair 10 puan gryffindor” yazdıktan sonra, silinmiş bir yorumda tarafsız bir yüz emojisi ile yanıt verdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354241/florence-pugh-and-zach-braff-share-sweet-social-media-exchange-after-breakup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir