Florence Pugh ve Andrew Garfield, Yeni Filmde Harika Başroller Olacaklar


Bu haber kalplerimizi tik tak tik tak… bum!

Andrew Garfield Ve Floransa PughKısa bir süre önce 2023 Oscar’larında bir araya gelen — yaklaşan filmde başrolü paylaşacak Zamanda Yaşıyoruz, E! Haber onaylayabilir. Filmin yönetmenliğini yapacak John Crowleydaha önce 2015’lerde çalışmış Brooklyn oynadığı Saoirse Ronanbuna göre Son teslim tarihi.

hakkında detay yok Zamanda Yaşıyoruz açıklandı ama Son teslim tarihi filmin “komik, derinden hareket eden ve sürükleyici bir aşk hikayesi” olarak tanımlandığını bildiriyor.

Zamanda Yaşıyoruz Florence ve Andrew’un birlikte ilk projesini oluşturuyor. İkili daha önce ayrı Marvel filmlerinde rol aldı – Florence, Yelena Belova rolünde. Karadul ve Andrew, Peter Parker rolünü yeniden canlandırıyor. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok.

Aktris şu anda 2023 filmlerinde yer aldığından, Floransa’yı dolu ve meşgul edecek en son proje olacak. İyi bir insan, oppenheimer Ve Kumul İkinci Bölüm.

Andrew’a gelince, 39 yaşındaki son zamanlarda Hulu mini dizisinde rol aldı. Cennetin Bayrağı Altında. Ayrıca filmdeki performansıyla 2022’de Oscar adaylığı aldı. Tik, Tik… Boom!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368058/florence-pugh-and-andrew-garfield-will-make-a-marvelous-pairing-co-starring-in-this-new-movie?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir