Florence Pugh Slams, Plaj Gezisinden Sonra Çıkma Söylentilerini Poulter Edecek


Floransa Pugh flört spekülasyonlarını ele alıyor.

24 Mayıs’ta, Endişelenme Sevgilim aktris, paparazziler tarafından yakalanan ve onunla İbiza’da sahile çıktığını gösteren son fotoğrafları hakkında konuştu midsommar yardımcı yıldız Will Poulter. Floransa’ya göre, özellikle bir grup arkadaşıyla kıyıya yapılan bir gezi olduğu gerçeği, çekimler onun kumsal gezisinin tam resmini tam olarak boyamadı.

Rekoru kırarak Instagram Hikayesine şöyle yazdı: “Bu artık biraz saçma olmaya başladı. Hayır, Will Poulter ve ben çıkmıyoruz.”

26 yaşındaki oyuncu, bir grup arkadaşıyla birlikte sahile gittiğini, “her fotoğrafta bizden her zaman yaklaşık yarım metre uzakta olan, ancak başka türlü görünmesi için akıllıca kesilmiş/çerçevelenmiş” olduğunu açıkladı.

Mesajla birlikte tüm arkadaş grubuyla fotoğraflarını paylaştı. Hatta kendisinin ve 29 yaşındaki Will’in çerçeveden kimin kesildiğini gösteren pap fotoğraflarını işaretledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332203/florence-pugh-slams-will-poulter-dating-rumors-after-their-beach-outing-in-ibiza?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir