Florence Pugh, ‘Don’t Worry Darling’de Harry Styles Şarkısını Söylüyor: Dinle – Hollywood Life


Floransa Pugh Harry Stilleri


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Warner Bros.

Piyasaya sürülmesine yol açan fragmanlar Endişelenme Sevgilim tüm öne çıkan snippet’ler Floransa Pugh tarafından yazılan şarkı “Her Zaman Seninle” şarkısını söylüyor. Harry Stilleri film için. Filmin 23 Eylül’de gösterime girmesinin ardından tam sürüm düştü. Florence, film müziği için “tetikleyici şarkının” tam versiyonunu söylüyor.

Harry filmin soundtrack’i için yazdığı şarkıyı söylemese de, filmde şarkı söylemekten de kaçınmıyor. Filmin önemli bir noktasında şarkıyı hafifçe söylüyor. Florence çoğunlukla, karakterinin gerçek dünyayla bağlantısı olan “tetikleyici şarkıyı” mırıldanır. Şarkı, filmdeki Florence ve Harry’nin karakterleri “Alice and Jack”e atfediliyor. Harry yolda piyano çalıyor.

Yönetmene göre Harry aslında şarkıyı sadece 5 dakikada yazdı Olivia Wilde. “Hazırlıkta Harry beni aradı ve ‘Tetikleyici şarkı ne? Melodi ne gibi?” dedi. Çeşitlilik. “Bilmiyorum dedim. Bunu yazmak için farklı yazarlara gideceğim. Aklında bir şey var mı?’ O da ‘Bunu düşüneceğim’ dedi.

Devam etti, “Beş dakika sonra bana piyanosundan bir demo gönderdi ve filmde böyle oldu. Beni aradı ve ‘Buna ne dersin?’ dedi. Ben de ‘Evet, bu kadar’ dedim. Bu kadar. Ve bunu beş dakika içinde yapman gerçekten delilik.”

Floransa Pugh Harry Stilleri
Alice ve Jack rolünde Florence Pugh ve Harry Styles. (Warner Bros.)

Harry, “Sizinle Her Zaman”ı, “tamamen bağlama bağlı olarak hem tatlı hem de ürkütücü olabilecek bir şekilde” yazdı. İlk önce piyanoda çaldığımı hatırlıyorum ve bir tür ev yapımı tekerleme hissi vardı. Filmdeki farklı anlara uygulandığında, bence birkaç farklı hayat sürüyor – umarım.”

Çevreleyen sahne arkası dramı Endişelenme Sevgilim filmin vizyona girmesine kadar geçen haftalarda dünyayı ele geçirdi. Olup olmamasından Shia LaBeouf Harry’nin üzerine tükürdüğünü düşünerek dünyadan internete kovuldu Noel çamı, Endişelenme Sevgilim basın turu hiç sıkıcı olmamıştı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/florence-pugh-sings-harry-styles-song-dont-worry-darling/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir