Florence Pugh ‘Beğeniyor’ Olivia Wilde ve Harry Styles Premiere Post: Fotoğraf – Hollywood Life


Florence Pugh, Harry Styles, Olivia Wilde


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

sır değil ki Endişelenme Sevgilim yıldız Floransa Pugh film için başka bir etkinliği kaçırdı; ama bu ona biraz sevgi göstermesini engellemedi Olivia Wilde ve Harry Stilleri, New York City galasında çiftin bir fotoğrafını “beğenmek” için Instagram’a götürdüğü gibi! Bir fotoğraf atlıkarıncasının altıncı slaydında görünen resimde Nick Kroll‘in Instagram hesabında Olivia ve Harry, bir grup selfiesi için rol arkadaşlarıyla birbirlerine sokuldular. Nick, tek renkli kırmızı bir takım elbise ve kravat takarken, Olivia kameraya gülümserken klas siyah bir elbise ve kalın bilezikler ve yüzükler giydi. Kenarda, sevgilisi Harry, siyah ceket ve beyaz yakalı gömlek giymiş, fotoğraf çekmek için eğildi.

Florence’ın 20 Eylül gönderisindeki “beğenmesi”, büyük ekran dramasının oyuncuları arasındaki hoşnutsuzluk iddialarının haftalarca ortalığı karıştırdığı gerçeği olmasaydı, basit görünecekti. Florence, 19 Eylül Pazartesi günü NYC galasını kaçırdıktan sonra, bu söylentiler yoğunlaştı. Ancak filmi yöneten Olivia, filmdeki tükürüğün fısıltısını geri itti. midsommar son röportajda güzellik.

Florence Pugh, Harry Styles, Olivia Wilde
Florence Pugh, Harry Styles ve Olivia Wilde, söylentilere göre bir kadro davasının merkezinde yer aldı. (Deklanşör)

Olivia, “İnsanların iktidardaki kadınlardan en iyisini varsayması çok nadirdir” dedi. Vanity Fair Ekim 2022 sayısında. “Sanırım bize çoğu zaman şüphenin avantajını vermiyorlar. Florence, onu yapması için tuttuğum işi yaptı ve o bunu mükemmel bir şekilde yaptı. Beni havaya uçurdu. Her gün ona hayrandım ve birlikte çok iyi çalıştık.” Eski ile iki başarılı anne Jason Sudeikis ayrıca kadınları güçlendirmeyi amaçlayan bir film bağlamında kadınları birbirine düşürmenin ironisine de dikkat çekti.

Nick Kroll/Instagram
Nick Kroll/Instagram

“Yine kadınların inanılmaz gücü, birleştiğimizde neler yapabileceğimiz ve diğer kadınları yargılamak ve yargılamak için bir kadını iktidardan uzaklaştırmanın ne kadar kolay olduğu hakkında olan ikinci filmimle şimdi ironik. onları utandırın – bundan bahsediyoruz, ”dedi dergiye.

Harry Styles Olivia Wilde
Harry Styles ve Olivia Wilde, 19 Eylül 2022 Pazartesi günü ‘Don’t Worry Darling’in NYC galasında kısaca etkileşime giriyor. (Shutterstock)
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/florence-pugh-likes-olivia-wilde-harry-styles-premiere-post-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir