Flip or Flop’tan Christina Haack’in Yaz Eğlenceli Temelleri


Christina Haack’in seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara beğeneceğinizi düşündüğümüz ürünleri dahil ettik. Christina, Amazon Influencer Programının ücretli bir sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Yine yılın o zamanı. Hava güzel ve herkes dışarıda sosyalleşmek için heyecanlı. Arkadaşlarınızı ve ailenizi ağırlamayı seviyorsanız, bırakın Christina Haack rehberiniz olun. bu Flip veya Flop şap geçenlerde yaz eğlencesi için bazı Amazon ev temellerini paylaştı.

“Açık hava eğlencesi bu kadar. Sizinle deneyecek harika ürünlerimiz var. Mezuniyetlerin, barbekülerin ve akşam yemeği partilerinin o sezon olduğunu biliyorum. Burada Orange County’de hava gerçekten ısınmak üzere, bu yüzden bazı ürünlerimiz var. sizin için harika ürünler,” dedi Christina Amazon son bir canlı yayın sırasında alışveriş yapanlar aktarım.

bu Sahildeki Christina star paylaştı, “Aslında bunlar şimdiye kadar gördüğüm en sevdiğim ürünlerden bazıları. AmazonHatta, “Geçmişte kişisel olarak diğer mağazalardan aldığım ürünler için neredeyse üç kat fazla ödeme yaptım ve bunlar kelimenin tam anlamıyla Amazon’dan alabildiğim ürünlerin aynısı” diye itiraf etti.

Dış mekan ihtiyaçları için fazla ödeme yapmaktan kaçınmak istiyorsanız, Christina’nın Amazon önerileri listesinden alışveriş yapın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332568/flip-or-flop-christina-haack-summer-outdoor-essentials?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel