Flaş Fırsat: Sadece 59 Dolara 135 Dolarlık Tarte Kozmetik Ürünleri Alın


Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa mağazaişte setteki bazı makyaj malzemeleri hakkında bazı övgü dolu yorumlar.

Tarte Skin Treat Kapatıcı Yorumları

bir alışverişçi fışkıran“Son zamanlarda şiddetli göz altı morluğundan şikayetçiyim ve hiçbir şey kapatamadı. Bu ürünün çok az bir miktarını kullandım ve parmağımla hafifçe vurdum. Bu tam anlamıyla cildim ve halkalarım gitmiş gibi görünüyor!! Satın aldım 2 renk, böylece bunu kontur için kullanabilirim ve bronzlaşma için de renkleri karıştırabilirim. 54 yaşındayım ve bu, şimdiye kadar kullandığım her kapatıcı gibi kırışıklıklarımı tam anlamıyla kapatmıyor. Bu ürün tam anlamıyla sihir. “

Birisi, “Kapatıcı çok pürüzsüz ve uzun süre kalıcı. Bu ürünü seviyorum” dedi.

Bir müşteri, “Vay be, bu en iyi kapatıcı. Pürüzsüz sürülüyor, topaklanma yok, harika.”

Tarte Maracuja Sulu Dudak Dolgunlaştırıcı Yorumlar

Bir müşteri, “Bu harika bir dudak ürünü. Merhem gibi hissettiriyor. Dudaklarınızın pürüzsüz ve dolgun görünmesini sağlıyor. Hafif bir serinlik hissi veriyor.” yazdı.

Bir başkası, “Bu dudağın parlaklığına ve rengine bayılıyorum. Ayrıca aşırı derecede nemlendirici! Daha fazlasını alacağım” dedi.

Tarte Skin Treat Cilt Renkli Nemlendirici SPF 20 İncelemeler

“Bu makyajı sipariş ettiğim için çok müteşekkirim, şimdiye kadar aldığım en iyisi. Çok kolay ilerliyor ve harika görünüyor ve sahip olabileceğiniz izleri kapatıyor. Lütfen Qvc ve Tarte bunu bizim için yapmaya devam edin.” bir alışverişçi ısrar etti.

Bir yorumcu, “Bunu bir hediye olarak aldım ve kesinlikle bayıldım! Bu senin cildin ama daha iyi. Her zaman için mükemmel, ama özellikle yaz ayları. Onsuz olmayacağım!!”
Daha fazla harika güzellik fırsatı mı arıyorsunuz? Bir rimel fiyatına üç IT Cosmetics maskarası alma şansını kaçırmayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376372/flash-deal:-get-dollar135-worth-of-tarte-cosmetics-products-for-just-dollar59?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir