Flaş Fırsat: Ninja Creami 11’i 1 Arada Frozen Treat Maker’da 76 $ tasarruf edin


Müşteriler bu kullanımı kolay mutfağa bayılıyor alet. İşte sadece bazı övgü dolu eleştirilerden.

Ninja CREAMi 7’si 1 Arada Frozen Treat Maker İncelemeleri

Bir müşteri, “Dondurmanın en lezzetlisi bu! Fiyatından dolayı tereddüt etmiştim ama aldığımdan beri mağazadan dondurma almak zorunda kalmadım. Tamamen doğal malzemeler kullanıyorsunuz ve tadı çok daha iyi.” mağazadan aldım. bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum.”

Bir başkası ısrar etti, “Buna kesinlikle değen en iyi küçük cihaz. Bu harika bir buluş! Tam olarak tarif edilen şeyi ve çok daha fazlasını yapıyor! Yiyeceklerin içindekileri bilmekten hoşlanan yaratıcı kişiler için pek çok olumlu şey. Temel bilgiler inanılmaz derecede yüksek! Oynayabilir ve “hayal edebileceğiniz” hemen hemen her şeyi dondurmaya veya donmuş bir ziyafete dönüştürebilirsiniz, şu anki fiyatlardan çok daha ucuza! Kendiniz için değilse de, canlandırıcı anlara ihtiyacı olan aileniz veya arkadaşlarınız ve topluluklar için özellikle çocuklar!”

Birisi fışkırdı, “Çok kolay, şerbetin ve dondurmanın ne kadar lezzetli olduğunu görünce şok olduk! Gerçekten güzel bir tarif kitabı, karmaşık değil. Sadece dakikalar içinde bir araya getirdiğim birkaç malzemeyi gerektiriyor. Ertesi gün BEŞ farklı ikramımız oldu! Bu ürün parasına değer ve herhangi bir mağazada gördüğümden daha ucuz. Ailem Ninja Creami’yi şiddetle tavsiye ediyor… bir çocuğun yapabileceği kadar kolay!”

“Yıllar boyunca kaç tane dondurma makinesi aldığımı size anlatamam bile. Hepsi ister istemez bağış yığınına giriyor. Ta ki bu harika makineye kadar! Çok kolay, fıstıklı, vanilyalı, çikolatalı, portakallı yaptık. , şimdiye kadar naneli dondurma ve hepsi harika! Herkes istediği lezzeti, istediği zaman alıyor. Artık kaliteli dondurmada litre başına 6 ila 8 dolar düşürmüyorum. Bu dondurmada çok para biriktireceğim yaz. Bu makine kendi masrafını en az birkaç kez kolayca amorti eder. Sınırdaki herkese şiddetle tavsiye edilir,” diye yazdı bir müşteri.

Bir yorumcu, “Kullanımı çok kolay ve harika dondurma yapıyor. Malzemeleri kontrol edebilirsiniz. Ananas şerbeti, sade vanilya ve benim için hindistancevizi kremalı bir keto versiyonu yaptım. Torunlarımın yapması için sabırsızlanıyorum.” gelin ve kendilerine ait eklentileri seçmelerine izin verin.”

Daha fazla harika fırsat mı arıyorsunuz? Bu HP dizüstü bilgisayarda 493 ABD doları tasarruf edebilir ve bir yıllık ücretsiz Microsoft Office alabilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372760/save-dollar76-on-the-ninja-creami-11-in-1-frozen-treat-maker-and-enjoy-ice-cream-sorbet-and-gelato-any-time?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir