Flaş Fırsat: 1 Maskaradan Daha Düşük Fiyata 2 MAC Cosmetics Maskara Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

İyi bir maskara hayatınızı değiştirebilir. Ya da en azından cazibenizi yükseltebilir. Yeni bir maskara denemek istiyorsanız, kontrol etmeniz gereken kaçırılmayacak bir fırsat var.

bu MAC Cosmetics Extended Play Perm Me Up Kirpik Maskara 26 dolar, ama alabilirsin ikisi sadece 21$ itibaren QVC. Bu maskara, markaya göre anında bir kaldırma ve 16 saat süren gözle görülür bir kıvrılma sağlıyor. Formülü pul pul dökülmez, bulaşmaz, topaklanmaz, tere ve neme karşı dayanıklıdır, ancak makyajınızı çıkarmak için o korkunç mücadele hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Herhangi bir sert ovalama olmadan makyaj temizleyici ve ılık su ile çıkıyor. Bu maskarayla ilgili bir başka harika şey de hissettirmesi. Bu yüzden Kirpiklerinizde hafiflik, onları asla ağırlaştırmaz.

Yeni bir maskara denemek istiyorsanız, bu anlaşma direnmek için çok iyidir. Bu MAC Maskara’ya zaten bayılıyorsanız, şimdi stok yapmalısınız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365851/flash-deal:-get-2-mac-cosmetics-mascaras-for-less-than-the-price-of-1?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir