Flaş Anlaşma: Aeropilates Reformer Makinesinde 612 Dolar Tasarruf Edin


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Fitness hedeflerinizi başka bir seviyeye taşımaya hazır mısınız? Pilates deneyimini evinize getirin, böylece sizin için uygun olan herhangi bir zamanda egzersiz yapabilirsiniz. Artık bir pilates dersi programı etrafında planlama yapmak yok. Zindeliğinize yatırım yapmak istiyorsanız, bilmeniz gereken çok şey var.

alabilirsin Aeropilates Pilates Ev Stüdyosu 5 Kordlu Reformer 699 dolar. Genellikle, bu reformcunun 1.320 dolarlık bir fiyat etiketi vardır, bu nedenle bu büyük bir indirimdir. Bu paket, egzersiz deneyiminizi geliştirmek için reformer makinesi, bir barfiks çubuğu, zemini korumak için bir mat, bir stand ve daha fazla ekstra içerir.

Fitness yolculuğunuzdaki bir sonraki adım şimdi başlıyor. Bu %47 indirimin sizi geçmesine izin vermeyin. Bu anlaşma sonsuza kadar burada olmayacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365824/flash-deal:-save-dollar612-on-the-aeropilates-reformer-machine?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir