Finneas’ın Claudia Sulewski’ye 4. Yıldönümü Anıları Saf Şiirdir


Finneas’ın kız kardeşi Billie, birlikte çalıştığı şarkının tamamlanmasına Claudia’yı bile dahil etti. Rosalia,”Lo Vas A Olvidar.” O’Connell ailesi—ebeveynler Maggie Baird ve Patrick O’Connell Billie, Finneas ve Claudia ile birlikte pandemi sırasında ailece film geceleri için bir araya geldi. Kader bir gece, kardeşler ebeveynlerini ve Claudia’yı o sırada devam eden şarkıyı dinlemeye davet etti.

O sırada son şarkı sözünü bitirmeye çalışıyorlardı. O gece, “Bana seçim hakkım varmış gibi söylüyorsun/Önemli olmasaydım, o zaman neden tüm zehrini ziyan ettin” dizesi çıktı.

Billie, “İkimiz de, babam ve annem de dahil olmak üzere hepimiz, ‘Ya şöyle olsaydı…’ gibiydik. Hepimiz fikir veriyorduk” dedi. “Yani teknik olarak, bir yazı kredisi olmalı, çünkü hepimiz o satırı sonuna kadar yazdık.”

Görünüşe göre bu aile gerçekten hiç olmadığı kadar mutlu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347592/finneas-4th-anniversary-tribute-to-claudia-sulewski-is-pure-poetry?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir