Finalleri Kim Yaptı? – Hollywood’un Hayatı


Mayyalar


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

Bahisler hiç bu kadar yüksek olmamıştı. 17. sezon finallerinden önce gösterilen son sonuçlar. Sadece 3 oyuncu, gelecek haftanın 17. sezon finaline kalmayı başardı. Dizinin 6 Eylül bölümünde gerçekleştirilen son 11 perdenin ardından Amerika’nın yeteneği varçoğu eve gidecek.

AGT Elemelerin Son Sonuçları Gösterisi

Havlu Ekipleri arayarak işleri başlatır Aubrey Burchell, Kristen Cruzve Travis Japonya ileri adım atmak için. Bu gecenin sonuçlarında ilk 5’e giren tek oyuncu var. Bu hareket… Kristen Cruz!

Kristy Sellars
Sonuçlar sırasında Kristy Sellars. (NBC)

Kristy Sellars, Şu Takadave Bıçak 2 Bıçak sahnenin önüne gidin. Kristy Sellars ilk 5’e girdi, bu da Shu ve Blade 2 Blade’in eve gideceği anlamına geliyor.

Max Ostler ve Şehir mürettebatı sonraki yüz yüze. Urbancrew ilk 5’e giriyor! Mayyalar karşı çıkmak Ürdün Conley ve Mervant Vera. Gecenin en az şaşırtıcı haberinde ise yine yarışmada olan isim Mayyas! Ancak Jordan ve Mervant arasında bunlardan biri de ilk 5’e girdi. Mervant hala kazanmak için işin içinde!

Kristen, Kristy, Urbancrew, Mayyas ve Mervant, bu geceki sonuçların ilk 5’ini tamamladı. Terry bu grubu ilk 3’e indiriyor: Mayyas, Mervant ve Kristy. Gecenin bir eleme daha var.

Mayyalar
Mayyas 17. sezon finalinde yarışacak! (NBC)

17. sezon finalini resmi olarak yapan gecenin ilk eylemi Mayyas! Sofia Vergara’nın Golden Buzzer’ın hala hepsini kazanma şansı var. Sofia, “Bunun olmasına şaşırmadım” diyor.

Wildcard oylamasının yanı sıra 17. sezon finallerinde sadece bir yer kaldı. Mervant ve Kristy arasında, Kristy finale gidiyor! Sıra dışı direk dansçısı gözyaşlarına boğulur. “Bunu beklemiyordum,” dedi gözünden yaşlar düşerken.

Anında Kaydetme Yasası Açıklandı

17. sezon finallerinden önce hala bir sonuç daha var. Jüri joker karakterlerini seçti. Anında Kaydetme için yarışacaklar. Finalde sadece bir perde yarışacak. Joker karakter eylemleri Oyuncular Korosu, Celia Munoz, zambak meolave Don McMillan. Anında Kaydetmenin kazananı… Celia Munoz!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/agt-last-results-show-season-17-qualifiers-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir