Finalde Neredeyse Öpüşen O 90’ların Yıldızları Tartışmasını Gösterin


Point Place’in ellerinde bir aşk üçgeni var.

Leia’dan sonra (Callie Haverda) Netflix’in ilk sezonunun neredeyse tamamını geçirdi. 90’ların Şovu Jay’le çıkmak (Topuz Coronel), o ve Nate (Maxwell Ace Donovan) sezon sona ererken yakınlaştı – ikisi finalde neredeyse öpüşüyordu.

Onların ilişkisi bile yapılır daha fazla Nate’in Nikki (Sam Morelos). Ama hadi, bu bir olmazdı 70’lerin Şovu biraz ilişki draması olmayan devam dizisi.

peki oyuncu kadrosu ne 90’ların Şovu karmaşık dinamik ilerlemeyi görmek ister misiniz?

Callie, E’ye özel olarak “Bu gerçekten zor,” dedi! Haberler. “Bence Leia ve Jay’in dizi boyunca ortaya çıkan güzel anları var. Ama sonra Leia ile Nate arasında küçük güzel bir an var ama tabii ki Nate ile Nikki’nin ilişkisinin önüne geçmek istemiyorum.”

Nihayetinde Leia, yaz sonunda Point Place’den ayrılır. Callie, karakterinin boş zamanını bekar olmak için bir şans olarak kullanacağını umarak, “Şahsen, Leia’nın yeni bir şeye atlamadan önce biraz kendi başına büyüdüğünü ve kendini bulduğunu görmek isterim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362184/the-stars-of-lessigreaterthat-'90s-showlessigreater-debate-how-things-should-move-forward-after-almost-kiss-in-the-finale?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir