Filmlerde Oynayan Yıldızların Fotoğrafları – Hollywood Life


Yıldız Savaşları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Lucasfilm/Fox/Kobal/Shutterstock

Bu büyük bir evren! Sayısız aktör ortaya çıktı Yıldız Savaşları Galaksiyi çok çok uzaklara taşıyan filmler son 5 yılda hayat buluyor. Ve dizi gibi yıldızların kariyerlerini başlatırken Mark Hamill, Papatya Ridleyve John Boyegafilmler aynı zamanda bir kamera hücresi yapmak veya franchise fenomeninde küçük bir rol kazanmak isteyen sayısız aktörün de olması gereken yer oldu!

Birkaç on yıl boyunca, artık ünlü aktörler, şarkıcılar ve besteciler, sevilen ve müjdelenen filmlerde yer aldı. Şu andan itibaren Yıldız Savaşları 4 Mayıs Günü, hayranlara dizide görünmemiş olabilecekleri ünlü yüzlerden bazılarına bir göz atıyoruz. Yıldız Savaşları filmler!

Lin-Manuel Miranda bir kamera hücresi yapan bir yıldız Skywalker’ın Yükselişi. Miranda’nın yeni üçlemenin son filminde küçük bir direniş savaşçısı olarak görünmesi film hayranları için büyük bir şok olmamalı. Hayranlar akıllandı Hamilton yanında bir kamera arkası videosunda görüldüğünde içerik oluşturucunun görünümü Naomi Ackie, filmde Jannah’ı kim oynuyor. Miranda ayrıca 2018’de ortaya çıkan daha geniş Disney ailesinin bir parçasıdır. Mary Poppins Geri Dönüyor ve 2016 animasyon filmi üzerinde çalışmak Moana. Ayrıca, ünlü söz yazarı aynı zamanda “Jabba Flow” şarkısında da çalıştı. Star Wars: Güç Uyanıyor. Görünüşe göre Disney kamera hücresini ailede tutuyormuş!

En coşkulu hayranlarından bazıları Yıldız Savaşları bu aktörün görünüşüne özel olabilir, ancak diğerleri için bir şok olabilir. 1999’lar Yıldız Savaşları: Hayalet Tehdit Oscar adayı aktris için mükemmel bir fırlatma rampası olarak hizmet etti Keira Knightley‘ ilk büyük film rolü! Knightley, film gösterime girdiğinde sadece 14 yaşındaydı. Kraliçe Amidala’nın koruması, sağ kolu ve yoğun savaşlarda vekil olan Sabé’yi oynadı. Knightley ve Natalie PortmanKraliçe Amidala’yı oynayan , zamanlarından bu yana oldukça fazla karşılaştırıldı. Yıldız Savaşları, ve Knightley’nin prequel serisinin ilk bölümündeki görünümünün kesinlikle bununla bir ilgisi var! Aynı zamanda Natalie Portman ile birlikte prequel filmlerde rol alan oyuncu da Gül Byrne! Byrne, film ve TV’de adını duyurmadan önce, Kraliçe Amidala’nın nedime Dormé’sini oynadı. Aktris sadece göründü Bölüm II: Klonların Saldırısıancak rolü kariyeri üzerinde büyük bir etki yarattı!

Filmlerde Oynayan Yıldızların Fotoğrafları – Hollywood Life
Rose Byrne, Natalie Portman’ın arkasında, ‘Yıldız Savaşları: Bölüm II – Klonların Saldırısı’nda Dormé rolünde görüldü. [Lucasfilm/Fox/Kobal/Shutterstock].

Byrne ve Knightley gibi, bilimkurgu film serisinde büyük çıkış yapan bir başka aktör de Joel Edgerton. Oyuncu, filmde Owen Lars – Owen Amca – olarak küçük bir görünüm yaptı. Bölüm III: Sith’in İntikamı. Edgerton, genç bir Owen Lars olarak, kendisi ve karısı Beru’nun bebek Luke Skywalker’ı evlat edindiği ve orijinal üçlemenin temellerini attığı çok önemli bir sahneye hassasiyet getirdi. Ama çok çok uzaklardaki bir galaksiye seyahat edenler sadece oyuncular değil! Ed Sheeran da ortaya çıktı Skywalker’ın Yükselişi Stormtrooper olarak, hayranların şarkıcıyı gerçekten görmelerini zorlaştırıyor. Ancak, filmin yapılışının kamera arkası videosunun yayınlanmasından sonra, Ed kızıl saçlı ve her şeyiyle, fırtına askeri kostümü içinde yüzünde en büyük sırıtışla sette yürürken görülebilirdi! Sonra tekrar, “Shape Of You” şarkıcısı, küçük rollerde görünmeye yabancı değil. Yedinci sezonda Game of ThronesSheeran, Temmuz 2017’deki gala bölümünde bir Lannister askeri olarak göründü.

Yıldız Savaşları
Joel Edgerton, ‘Yıldız Savaşları: Bölüm III – Sith’in İntikamı’nda Owen Lars rolünde [Lucasfilm/Fox/Kobal/Shutterstock].

Dizi boyunca kamera hücresi ve görünüşe sahip daha birçok yıldız var. Yıldız Savaşları filmler! En sevdiğiniz bilim kurgu film serilerinden tanıyabileceğiniz daha ünlü yüzleri görmek için yukarıdaki galeriye göz atın! Ve Güç seninle olsun.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/star-wars-famous-cameos-photos-4041595/

Yorum yapın