Film Setinde Bacağından Yaralanan Kate Winslet Hastaneye Koştu – Hollywood Life


Film Setinde Bacağından Yaralanan Kate Winslet Hastaneye Koştu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: İnsanlar Resmi/Raymond/Shutterstock

Kate Winslet46 yaşındaki yakında çıkacak olan bir filmin çekimleri sırasında bacağının yaralanmasıyla sonuçlanan bir aksilik yaşadı. Lee hafta sonu Hırvatistan’da. Aktrisin Amerikalı foto muhabiri oynarken dengesini kaybettiği bildirildi Lee Miller filmde ve fotoğraflandı siyah bir minibüste başkalarıyla birlikte Dubrovnik Hastanesi’ne geliyor. Yanındakilerden biriyle sohbet ederken siyah bir kıyafetle girişe doğru ilerlerken yürüyebiliyor gibiydi.

Kate’in bir temsilcisi, “Kate kaydı ve prodüksiyonun gerektirdiği bir önlem olarak hastaneye kaldırıldı” dedi. PostaÇevrimiçi olay hakkında. “İyi ve planlandığı gibi bu hafta çekim yapacak.”

Kate Winslet
Kate Winslet önceki bir etkinlik sırasında. (İnsan Resmi/Raymond/Shutterstock)

Kate’in şu anki projesi, Leeve içinde oynadığı rol ilk olarak 2020’de duyuruldu. Filmin, II. Dünya Savaşı’na giden ve kendi geçmişiyle ilgili gerçekleri fark ederken Nazilerin korkunç gerçeklerini ortaya çıkarmaya çalışan foto muhabirinin hayatını takip etmesi bekleniyor. tarafından yönetiliyor Ellen KurasKate’in 2004 yapımı filminde görüntü yönetmeni olarak çalışan, Lekesiz zihnin sonsuz güneş ışığıve kitaptan uyarlanmıştır, Lee Miller’ın HayatlarıLee’nin oğlu tarafından yazılan, Antony Penrose.

Aynı zamanda filmde yapımcı olan Kate, filmde Lee’yi oynamak hakkında konuştu. Bir deyim projenin duyurusu ile birlikte yayınlandı. “Lee Miller, aşırılıkların muhteşem bir patlamasıydı. Son derece hayran olduğum ve bu filmde oynamaktan büyük heyecan duyduğum bir kadın” dedi. “Aşırı bir aşık, düşünür, hayat ciğeri, aşçı, moda kapak kızı, savaş muhabiri, ikon, anne. Yine de tarih onu büyük ölçüde yanlış anlıyor.”

Kate Winslet
Kate, yaklaşmakta olan filminde foto muhabiri Lee Miller’ı oynuyor. (Simone Comi/ipa-agency.net/Shutterstock)

“Sık sık bir erkeğin gözünden veya merceğinden bakıldığında, cesur başarıları sonuç olarak yan çizilen, dik başlı, yüzsüz bir güzel olarak tasvir edildi” diye devam etti. “Muhteşem, hayatı kucaklayan bir kadındı. Ama parlak yüzeyin altında tanıdığı ve sevdiği insanlardan sakladığı daha derin hikayeler gizleniyordu. Kendi kişisel çözümünü ararken, dünyaya savaşın vahşetinin tamamen düzenlenmemiş bir versiyonunu verdi. ile birlikte bunu ürettiğim için çok heyecanlıyım. Troy Lumve bu hikayeyi Lee’nin hak ettiği şekilde filme çekmek için bir araya getirdiğimiz ekipten gerçekten heyecan duyuyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/18/kate-winslet-hospital-leg-injury-movie-set-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir