Film Prömiyerinde Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly Eşleştirmesini Görün


İkiz alevlerden kırmızı halıda ikizliğe.

megan tilki ve Makineli Tüfek Kelly yeni filmlerinin dünya galasında koordinatör topluluklar giydi Günaydın 12 Mayıs’ta West Hollywood, Kaliforniya’da. 35 yaşındaki oyuncu, Felsefe di Lorenzo Serafini ve Andrea Wazen imzalı ışıltılı açık pembe sütunlu bir elbise giyerken, 32 yaşındaki müzisyen ise Dolce & Gabbana imzalı sıcak pembe gül kaplı bir takım elbise giydi.

Filmde rol almanın yanı sıra – ki bu da güvercin kameron, Pete Davidson, Whitney Cummings, Zach Villası, GaTa ve daha fazla yıldız—Machine Gun Kelly ile birlikte yazdı ve yönetti Güneş Modu.

Film, kız arkadaşı Apple’dan bir mesajla uyanan London Clash (MGK) adlı aktörü takip ediyor (Becky G) bu onu ufukta bir ayrılık olup olmadığını merak ettiriyor. Ve bu yeterince kötü değilse, aynı gün kariyerinin gidişatını değiştirebilecek bir toplantı yapması gerektiği mesajını alır. Londra’nın arkadaşları işin içine girince işler pek iyi gitmez ve o, büyük bir rol oynama baskısını hissederken metnin arkasındaki anlamı deşifre etmeye çalışır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330934/see-megan-fox-and-machine-gun-kelly-twinning-at-good-mourning-movie-premiere?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın