Festival Sezonunda Susuz Kalmak İçin En İyi Su Şişeleri


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Sıcak aylar yaklaşırken, özellikle Coachella veya Stagecoach’a katılmak için çöle gidiyorsanız, hidrasyon çabalarınızı ikiye katlamanın zamanı geldi. Hidratlı kalmak genel sağlığınız için çok önemli olsa da, hepimizin yapmayı unutabileceği bir şey. Ancak şunu öğrendik ki doğru su şişesiyeterince su içmek kolay ve eğlenceli olabilir.

İtibaren katlanabilir şişeler ile şık galon testileryuvarladık en iyi su şişeleri bu, susuz kalmanıza ve plastik şişeleri temelli atmanıza yardımcı olacaktır. Seçimlerimiz için aşağı kaydırın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1268932/the-best-water-bottles-to-help-you-stay-hydrated-af?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın