Fergie, Josh Duhamel’in Yeniden Evlenmesine Tepki Verdi – Hollywood Life


Fergie Josh Duhamel


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Eric Charbonneau/Invision/AP/Shutterstock

büyük kızlar Açıkça ağlama! Josh Duhamel49 yaşında, eski Miss World America ile evli, Audra Mari28, memleketi Fargo, Kuzey Dakota’da 10 Eylül’de ve HollywoodYaşam SADECE süperstar şarkıcısının eski karısının, Fergie, 47, onlara sevgiden başka bir şey yok! Fergie’ye yakın bir kaynak bize “Fergie, Josh ve Audra için mutlu” dedi. “Fergie, Audra ile birkaç kez tanıştı ve kendisinin harika bir kadın olduğunu düşünüyor.”

Hayranların bildiği gibi, “Fergalicious” şarkıcısı ve oğullarına dostane bir şekilde ebeveynlik yapan Josh aks, 8 — birkaç yıl çıktıktan sonra 2009 yılında evlendi. 2017’de ayrıldılar ve 2019’da boşanmaları sonuçlandı. Aynı yılın ilerleyen saatlerinde Josh, Audra’yı öperken görüldü ve ikisi o zamandan beri birlikteler. Kaynağa göre, “Fergie ve Josh’un inanılmaz bir ortak ebeveynlik durumu var ve birbirlerini çok seviyorlar. Birbirlerini her zaman aileden sayacaklar ve oğulları Axl bunu biliyor. Babasını çok görüyor ve babasının yeni karısına yakınlaştı.”

Ayrı bir kaynak bu duyguları tekrarladı ve HollywoodYaşam, “Fergie evlendiklerini öğrendiğinde gerçekten mutlu oldu çünkü o ve Josh arasında harika bir ebeveynlik ilişkisi var ve o sadece onun için en iyisini diler. İkisi de boşanmayı iki olgun yetişkin gibi ele aldılar ve Axl’a odaklandılar. Audra’nın bir oyuncak bebek olduğunu düşünüyor ve Josh ile güzel bir çift olduklarını düşünüyor. Hiçbir şekilde kötü kan yok ve tamamen onun onayına sahipler.”

İçinde ile son röportaj Bize Haftalık Josh, yeni eşinden daha fazla çocuğu olacağından umutlu olduğunu söyledi. Çıkış tarafından daha fazla çocuk sahibi olmak isteyip istemediği sorulduğunda, “Evet, umarım öyledir. İşte plan!” Fergie, Axl’ın daha fazla kardeşi olması hakkında ne düşünüyor? “Big Girls Don’t Cry” şarkıcısı da bunun üzerine gözyaşı dökmüyor. Kaynak, “Josh daha fazla çocuk sahibi olmak istediğini ifade etti ve Fergie bunun harika olduğunu düşünüyor” dedi. “Onun harika bir baba olduğunu ve verecek çok sevgisi olduğunu düşünüyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/13/fergie-reacts-josh-duhamel-married-audra-mari/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir