Fenty Beauty, Rare Beauty ve Daha Fazlasından 13 Bulaşmaya Dayanıklı Kırmızı Ruj


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Bu Her zaman kırmızı ruj sürmek için iyi bir zaman. Bazı kırmızı dudaklarla herhangi bir fırsat veya tatil için görünümünüzü anında yükseltin. Modayı sadeleştirseniz bile kırmızı bir dudak estetiğinizi anında yükseltebilir. Kırmızı ruj görünümünü seviyorsanız, ancak kahve kupanızın her tarafında lekelenme, bulaşma ve dudak izleri varsa, ancak doğru ürünü henüz bulamadınız demektir.

Rujunuzun bozulmadığından endişelenmeden yemek yemek, içmek, konuşmak ve öpüşmek istiyorsanız, işte size mükemmel bir surat asmak için bazı harika öneriler: Kylie Kozmetik, Rihanna’dan Fenty Beauty, Kapak kızı, Selena Gomez’den Nadir Güzellik, Maybelline, KVD Güzellik, MAC Kozmetik, stila, Lady Gaga’nın Haus Laboratuvarları, Yarım Sihirli Güzellikve Sefora.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339898/smudge-proof-red-lipsticks?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir