Fenty Beauty by Rihanna, Super Bowl Makyaj Koleksiyonu Çıkardı


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

2023 Super Bowl için geri sayım başladı ve tabii ki tek ve tek isim tarafından yönetilen merakla beklenen Devre Arası Şovu için geri sayım başladı. Rihanna. Büyük performanstan önce, mogul, giyim markası Savage x Fenty aracılığıyla oyun günü temalı bir koleksiyon çıkardı. Şimdi, Rihanna’nın Fenty Beauty’den futboldan ilham alan ambalaj ve gölgelerle kazanan bir makyaj koleksiyonuyla geliyor.

Bu Fenty Güzellik koleksiyonu içerir futbol şeklinde makyaj uygulama süngerimini dudak parlatıcısı anahtarlık bir futbol cazibesi ile, sınırlı sayıda dudak parlatıcısı gölge ve hediye seti stadyuma hazır Team Fenty çantasıyla tamamlayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362650/fenty-beauty-by-rihanna-drops-a-game-day-makeup-collection-ahead-of-the-super-bowl?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir