‘Favori Şarkı’ Rapçisinin Devraldığı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


'Favori Şarkı' Rapçisinin Devraldığı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Amanda Jones/Shutterstock

  • Toosii (d. Nau’Jour Lazier Grainger, 9 Ocak 2000), en çok “Favori Şarkı” ile tanınan Amerikalı bir rapçidir.
  • 2018’de ilk şarkısını yayınladığından beri bir milyardan fazla birleşik küresel akış biriktirdi.
  • Toosii, 23. sezon finalinde sahne alacak. Ses.

Kısa bir süre içinde tosii (“çok görmek” olarak telaffuz edilir, “iki rakamı ve C harfi gibi”, diyor in a video) oyundaki en ateşli rapçilerden biri haline geldi. Üretken 23 yaşındaki rapçi, bir avuç dolusu mixtape, neredeyse aynı sayıda EP ve iki stüdyo albümü (2020’ler) yayınladı. şiirsel acı 17 numaraya kadar yükseldi. Reklam panosu 200 liste) ve aynı zamanda 2023’ün “Favori Şarkısı” ile ilk 10 hitini kaydetti. 2022’nin başında nehrin üzerinden geçti. milyar akış işareti.

Güzel bir duygu dedi isyan başarının. “Bilmiyorum kardeşim, her gün bir adım atıyorum. Ama bu çılgınca çünkü gelecek vadeden bir sanatçı olduğumu hatırlıyorum ve kimse benim kim olduğumu bilmiyor. Bu yüzden, benim için bir milyar akışa sahip olmak tamamdır, bir şeyler yapıyorum gibi.

'Favori Şarkı' Rapçisinin Devraldığı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
(Amanda Jones/Shutterstock)

Toosii, “Favori Şarkı” adlı şarkısı sayesinde daha büyük bir ana akım başarı elde etti. Önceki albümleri – “Sapiosexual”, “Love Is…” “Head Over Hills” – bir vızıltı oluşturdu, ancak “Favorite Song” onun atılımı olarak kabul edilebilir. Şarkıyı seslendirdi Bu Gece Gösterisi Nisan ayında ve 23. sezon finalinde gerçekleştirmesi planlanıyor. Ses.

Tüm bunlar olmadan önce, Toosii hakkında bilmeniz gerekenler burada.

Toosii Kendisini Her İki Dünyanın da En İyisi Olarak Görüyor…

Toosii Syracuse, New York’ta doğdu ve gençliğine kadar orada yaşadı. Upstate New York şehrine kıyasla tam bir hız değişikliği sunan Kuzey Karolina, Raleigh’e taşındı. Ancak, kendine özgü tarzını yaratmak için iki farklı havayı harmanlamış görünüyor. Kendimi hip-hop’un Arnold Palmer’ı olarak görüyorum, her iki şehrin karışımı” dedi. Amerikan Söz Yazarı 2023 yılında limonata ve buzlu çaydan yapılan içeceğe atıfta bulunarak. “New York biraz daha hızlı ve güneyde yaşamak biraz daha yavaş. İşte karışım burada devreye giriyor.”

“Dürüst olmak gerekirse, Syracuse’da büyümek, etrafta pek bir şey yoktu,” dedi. gösteriş. “Küçük kasaba, herkes herkesi tanır. Herkes banliyö olduğunu düşünüyor ama aslında New York’un en kötü yerlerinden biri. Hızlı yaşıyordu ve örnek alınacak kimse yoktu. Bu güne kadar, hala aynı şekilde.

…Birden Fazla Şekilde.

Toosii, “Boş zamanlarımda country müzik dinliyorum” dedi. Amerikan Söz Yazarı rap ile Southern trap ve country müziği arasında nasıl köprü kurabildiği sorulduğunda. “Tim McGraw gibi birkaç ülke sanatçısı dinliyorum. Ve ülke şarkılarına benzer şekilde aşk ve kalp kırıklığı hakkında da yazıyorum.

Nasıl bu kadar üretken olabildiği sorulduğunda, “yapması gereken” veya “yapmaması gereken” şeylere uymak için herhangi bir baskı altında çalışmadığı için olduğunu söyledi. “Kendi şeridimde adım atabilmeyi söyleyebilirim. Müzikal olarak, istediğim her şeyi yaratabilirim. Bununla eğleniyorum ve gerçekten kimseyi etkilemeye çalışmıyorum. Sadece gerçeğimi yaşıyorum.

'Favori Şarkı' Rapçisinin Devraldığı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
(Amy Harris/Shutterstock)

İlk Aşkı Müzikti.

“Kuzey Carolina’ya taşındığımda müziğe aşık oldum” dedi. gösteriş. “Gerçekten buna dikkat etmeye başladım. Sonunda işler yoluna girmeye başladı ve ben hala bir şeyler yaşıyordum, bu yüzden müziği, yaşadığım her şeyle başa çıkmanın bir yolu olarak kullandım.

Toosii söyledi Amerikan Söz Yazarı Müziği ilk kez ben yaklaşık on üç yaşındayken keşfetti. Müzik bir başa çıkma mekanizmasıydı. Dolabımda şarkılar yazardım. Kendimi oraya kilitlerdim ve dünyadan uzaklaşırdım ve bir şeyler yaşarken karanlıkta yazardım.

Bir Noktada Evsizdi.

Bugün birçok Amerikalı gibi, Toosii ve ailesi de ekonomik belirsizlikle karşı karşıya kaldı ve evsiz kaldı. “Vur, 3-4 yıl önce” dedi. gösteriş durumu tartışırken. “Bir motelin dışında uyuyorduk. Annem ayağa kalkabildiğinde. Ailem iki yıl önce mücadele etmeyi bıraktı. O zaman bile herkes yapması gerekeni yaptı, biz daha iyi bir yaşam sürebilelim diye üzerine düşeni yaptı. Bu noktada kimsenin bir şey istemesine gerek yok.”

Nisan 2020’de “Eskiden evsizdim” diye tweet attı. “Nasıl hissettirdiğini biliyorum. Her zaman büyükbabam olabilecek paraya sahip değilim, keşke biri ona OG’ye baktığım gibi baksaydı.

2021’de iyilik yapmak için manşetlere çıktı. Etrafta dolaşırken, yağmur yağarken yolun kenarında karton bir tabela olan bir adam gördü (her HipHopDX). Toosii kenara çekti ve adama Drake’in resmi Nike alt markası NOCTA’dan sarı bir şişme ceket verdi. Bir noktada, ceket 1600 doların üzerine çıkıyordu. hisse senediX (Mayıs 2023 itibariyle, daha “makul” bir fiyat olan 774 $’a düştü.)

Güven ve Minnet O’nun Rehberidir

“Dürüst olmak gerekirse, bugün olduğum yerde olacağımı her zaman biliyordum” dedi. RapTV Nisan 2022’de, “Favori Şarkı” hitiyle havaya uçmadan bir yıl önce. “Hikayemde ve her şeyin böyle olmasında özel olan şeyin bu olduğunu düşünüyorum. Sanki her şey taşa yazılmıştı. Başka kimse bilmeden önce, ben biliyordum. Biliyorsun, bugün olduğum yerde olmak için her şeyden vazgeçtim. Yani, bunun olacağını her zaman biliyordum. Tam da ne zaman olacağıyla ilgiliydi… Sabırlı kalmak en büyük şeydi. Seni gördüğümde ve ‘Hayatı yaşıyorum’ dedim, dürüst olmak gerekirse, zaten taşa oturmuş olanı yaşıyorum kardeşim. Başka hiçbir şey değişmedi, biliyor musun? Ben sadece taşa yerleştirilmiş olanı yaşıyorum. hayatı yaşıyorum. Ben sadece buradayım, iyi vakit geçiriyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-toosii-5105456/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir