Favori Disney Franchise’larınızdan 3’ü Devam Filmi Alıyor: Tüm Ayrıntılar


Şimdi Bu büyülü bir duyuru!

Disney, animasyonlu favoriler için devam filmleri üzerinde çalışıyor Oyuncak Hikayesi, Dondurulmuş Ve Zootopi, şirket temsilcisi E’ye doğruladı! 8 Şubat Haberleri. Disney CEO’su Bob Iger haberi ilk olarak aynı gün bir kazanç görüşmesinde açıkladı.

“Bugün, animasyon stüdyolarımızdan en popüler franchise’larımızdan bazılarına devam eden çalışmalarımız olduğunu duyurmaktan çok mutluyum: Oyuncak Hikayesi, Dondurulmuş Ve Zootopi,” dedi Iger göre Son teslim tarihi. “Yakında bu yapımlar hakkında paylaşacak daha çok şeyimiz olacak, ancak bu, rakipsiz markalarımıza ve bayiliklerimize nasıl yaslandığımızın harika bir örneği.”

Bu olacak Zootopiorijinalinden sonraki ilk devam filmi; Şakira Ve İdris Elba—2016’da piyasaya sürüldü. Oyuncak Hikayesi‘in en yeni taksiti, 2019’un ayak izlerini takip ederek franchise’ında beşinci olacak Oyuncak Hikayesi 4 ve 2022 yan ürünü Işık yılıoynadığı Chris Evans.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364366/3-of-your-favorite-disney-franchises-are-getting-sequels:-all-the-details?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir