Farrah Abraham Travma Merkezindeki Deneyiminden Sonra Öğrendiğini Söylüyor


Farrah İbrahim yeni bir zihniyetle yeniden gündeme geliyor.

Eski Genç anne yıldız anlattı TMZ 5 Nisan’da bir travma tedavi merkezindeki deneyiminin “hayatını değiştirdiğini” söyledi. Farrah, merkezdeki zamanı fiziksel ve zihinsel sağlığını iyileştirmek için kullandığını ve çıkışa nihayet “devam ettiğini” söyledi.

“Sadece yılımı değil, hayatımı da yaptı.” dedi. “Ağlamayacağım çünkü çok mutlu ve minnettarım, ama geçen sefer çok kötü bir şekilde ağladım ve orta yaş krizi geçiriyordum, ama oluyor.”

Farrah ilk olarak Mart ayında tedaviye başlayacağını duyurdu ve hayranlarına bir Instagram’da söyledi. video“İyileşmem için zaman ayırıyorum. Cinsel saldırıya uğradıktan ve tüm vücudum parçalandıktan, beynim parçalandıktan sonra 11 ayı aşkın bir süredir insanları görmezden geldim.”

“Travmalarınız ne olursa olsun – ister fiziksel ister zihinsel olsun, insanlar onları görür veya görmez – zaman ayırmak ve aileme bu yıl benimle birlikte oldukları için minnettar olduğumu söylemek istedim. En zor yıllar.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326145/what-farrah-abraham-has-learned-after-life-changing-experience-at-trauma-center?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın