Farrah Abraham Sinüzit Teşhisini Açıkladı – Hollywood Life


Farrah Abraham Sinüzit Teşhisini Açıkladı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Farrah İbrahim artık silinmiş bir dosyada sinüzitle mücadele hakkında açıldı instagram 31 Mayıs Çarşamba Hikayesi. Genç anne 32 yaşındaki yıldız, görünüşü hakkında yorum yapan bir satış noktasının ekran görüntüsüyle birlikte konuştuğu bir videoyu paylaştı. “Kabarık” görünümüne yol açan durumla mücadele ettiğini itiraf etti. “Hey millet. Doğum günüm olduğu için, kronik zayıflatıcı bir durum olan sinüzit hastası olduğum için yüzümün şiştiğini söylemek istedim” dedi.

Farrah devam etti ve bir süredir teşhis koymaya çalıştığını ve sorunu çözmek için tıbbi bir prosedür gördüğünü söyledi. “Alerji aşısı oluyorsunuz, steroid alıyorsunuz ve sinüzit teşhisi konması için doktorunuzun bunun ne olduğunu anlaması genellikle bir yıl alıyor” dedi. “Aslında doğum günümden sonraki hafta ameliyat olacağım.”

Farrah Abraham Sinüzit Teşhisini Açıkladı - Hollywood Life
Farrah, Instagram Hikayesinde teşhisi hakkında konuştu. (MEGA)

Farrah, durumu anlamayanlara alkışlayarak devam etti ve görünüşü hakkında yorum yaptı. “Olumsuz şeyler söyleyen ve bu konuda eğitim almayan diğerlerine teşekkür ederim” dedi. “Çoğumuz sinüzitten muzdaripiz ve gözlerimizi, yanaklarımızı, tüm burun bölgemizi neyin etkilediğini bilmiyoruz ve bu yüzden olan tam da buydu: sinüslerimiz pes ediyor.”

Sinüzit, burun ve ağız bölgelerinin uzun süre iltihaplanıp şişmesi durumunda ortaya çıkar. Mayo Kliniği. Bazı semptomlar arasında nefes almada zorluğa neden olan tıkanıklık, burun akıntısı, burun akıntısı, daha az koku ve tat alma duyusu ve şişme sayılabilir.

Video, Farrah’ın kızı nefret edenlere alkışlamasından yaklaşık üç ay sonra geliyor. Sofya, 14 yaşında, yılan ısırığı piercingleri var. Bir röportajda ebeveynlik hakkında kendi düşünceleri olduğunu söyleyerek bunun uygun olmadığını düşünen eleştirmenlere yanıt verdi. TMZ. “Çocuklarının gençken alkol almasına veya gençken seks yapmasına izin veren diğer ebeveynlere gerçekten katılmıyorum” dedi. “Çocuğumun şu anda flört etmesine veya seks yapmasına gerçekten katılmayacağım. [or] uyuşturucu deneyen ve muhtemelen şu anda ölmekte olan bir çocuk. Bu nedenle, ebeveynlerin gerçekten yaşadıkları, muhtemelen reddedilebilecek piercinglerden çok daha zor olan gerçek hayattaki şeyler kesinlikle var.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/farrah-abraham-sinusitis/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir