Farrah Abraham Rekoru İlişki Durumuna Göre Ayarlıyor


Bazı PDA’ların sizi aldatmasına izin vermeyin!

Bu haftanın başlarında, Farrah İbrahim müzisyenle el ele görüntülendiğinde piyasadan çekilmiş gibi görünüyordu Mack Lovat. Hatta çift, Los Angeles’ta bir parkta öğleden sonra eğlenirken dudaklarından öpüşürken görüntülendi.

Ancak bir komploda, Farrah yalnızca E ile paylaştı! Bekar kaldığı haberi.

“Mack ile çıkmamaya karar verdim. Halkın dikkatini iyi çekemedi” dedi. “Şu anda hayatımda kendime daha çok güveniyorum ve 12 adımlık ilkeler programımdan yeni şartlar ve kurallarla flört ederken ve sakinleşirken, şimdiye kadarki en mutlu kişi olduğum için flört etmeyi dört gözle bekliyorum. hayatımda oldu ve bunu özel biriyle paylaşmak istiyorum.”

Eski Genç anne star kısa süre önce bir travma tedavi merkezini ziyaret etmek için halkın gözünden uzaklaştı. Merkezde ne kadar kaldığı belli olmasa da eski MTV realite yıldızı geçenlerde bu deneyimi “hayat değiştiren” olarak nitelendirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333720/farrah-abraham-sets-the-record-straight-on-her-relationship-status-after-kissing-musician?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel