Farrah Abraham Gece Kulübü Kavgasından Sonra Pille Şarj Oldu – Hollywood Life


Farrah Abraham şarjlı pil


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Farrah İbrahim 15 Ocak’ta Los Angeles’ta bir gece kulübünün önünde bir güvenlik görevlisine tokat attığı iddia edildikten sonra pille suçlandı. Genç Anne OG 31 yaşındaki yıldız, bir polis memurunun darp edilmesiyle karşı karşıya ve mahkeme kayıtlarına göre 23 Haziran’da mahkemeye çıkarılması planlanıyor. HollywoodYaşam.

Farrah Abraham şarjlı pil
Farrah Abraham, 15 Ocak’ta Los Angeles’ta meydana gelen bir olayın ardından pille suçlandı (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Gerçekliğe dönüşen porno yıldızı, 2 Haziran’da Los Angeles County için Kaliforniya Yüksek Mahkemesinde suçlandı ve bir yıla kadar hapis ve 2000 dolar para cezasıyla karşı karşıya. MTV müdaviminin suçlandığını gösteren mahkeme belgelerine rağmen, avukatının bildirdiğine göre ABD Güneşi müvekkili hakkında herhangi bir suçlamada bulunulmadığını bildirdi.

“Hukuk Bürosu Dario C. Gomez, Esq.müvekkilimiz Farrah Abraham adına, 15 Ocak 2022’de Grandmaster Records’ta meydana gelen olayla ilgili olarak Bayan Abraham’a bugüne kadar herhangi bir suçlamada bulunulmadığını açıklığa kavuşturmak istiyoruz” dedi. çıkışa.

“Çünkü Bayan Abraham hiçbir suç işlemedi ve aslında tüm bunların kurbanı oldu” diye devam etti. “Ofisimiz şu anda olayı daha fazla araştırıyor ve bu talihsiz olay sonucunda müvekkilimizin maruz kaldığı fiziksel ve duygusal zararlar için İbrahim Hanım’ın her türlü çaresine başvurma sürecindedir.”

Bu arada Farrah, fiziksel olarak saldırıya uğradıktan sonra dramaya yabancı değil. Genç Anne OG Farrah, 2018 yazında Beverly Hills Hotel’de bir çalışanla fiziksel bir münakaşaya girdikten sonra tutuklandı. Bir çocuğun annesi, bir erkek çalışanla, darp ve izinsiz girişten tutuklanmasıyla sonuçlanan bir arbedeye girdi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/farrah-abraham-charged-battery-nightclub-fight/

Yorum yapın

SMM Panel