“Farmer Wants A Wife” Çifti Hunter ve Meghan Güncelleme Veriyor (Özel) – Hollywood Life


Avcı Grayson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: FOX

Avcı Grayson son kararını verdi Çiftçi Bir Eş İstiyor final ve anlattı Meghan Baker onunla birlikte olmak istediğini. Finali çektikten altı ay sonra, Hunter ve Meghan hala birlikteler ve bir sonraki bölüm için heyecanlılar. HollywoodLife ilişkilerini bir sır olarak saklamanın en zorlu kısmı, bir sonraki hamlelerinin ne olduğu ve daha fazlası hakkında çiftle ÖZEL konuştu.

Avcı Grayson
Hunter Grayson ve Meghan “Farmer Wants A Wife” finalinde. (TİLKİ)

Hunter, “Benim için ve sanırım bu konuda benimle aynı fikirde olacak, neredeyse 2 ay birlikte yaşadık ve hemen ardından birbirimizi burada burada biraz görebildik,” dedi Hunter. “Şükran Günü için kaldı. Midland’a uçtum ve onu biraz ziyaret ettim ve sonra geri döndüm ve Noel’de birlikte biraz zaman geçirdim. Ocak ayında birlikte deniz yolculuğuna çıktık ama reklamlar çıkınca neredeyse soğuk hindiyi durdurmak zorunda kaldık. Gizlice çıkmak gibi bir şeydi. Aslında öyle değildi. BT öyleydi gizlice çıkmak. Yeni bir ilişkiniz olduğunda, her zaman birlikte olmadığınızda bu alevleri canlandırmaya ve her şeyi canlı tutmaya çalıştığınızda bu zor. Bu zor ve bunu nasıl yapacağınıza dair bir el kitabı yok.”

Meghan, Hunter’a karşı hislerinin değiştiği o samimi anı anlattı. Çiftçi Bir Eş İstiyor seyahat. “Dedem öldüğü zamandı. Hunter, iyi olduğumdan emin olmak ve beni havaalanına götürmek ve rahat olduğumdan emin olmak için kesinlikle her şeyi bıraktı, “diye açıkladı Meghan. “Aile ziyaretimizi yeni yapmıştık, bu yüzden belli ki hislerimiz vardı, ama bu hisler gerçekten oluşmaya başladığında ben oradan ayrıldım. Seçim yapmak zorundaydım. Onun hakkında benim hissettiğim gibi hissedip hissetmediğini görmek için geri gelmek zorunda kaldım, bu yüzden sanırım benim için her şey burada başladı.

Hunter, Meghan ile “anlık bir bağlantı” hissettiğini itiraf etti. Ancak, hızlı randevudan sonra ondan hoşlandığından “emin değildi” çünkü Meghan biraz utangaçtı. Hunter, “Sanırım en sevdiği söz, ikimiz için de yeterince konuşabiliyorum,” diye alay etti.

“Ama anında ondan etkilendim. Ahıra girdiğimi hatırlıyorum ve eşleştirilmem gereken grubun hangi kadın grubu olduğunu bile bilmiyordum. Gülümsemesini ve o küçük sırıtışını gördüğümü hatırlıyorum ve o kısa kırmızı elbisenin içinde çalı yiyen bir katır gibi sırıtıyordu ve bu beni baştan çok etkiledi. Ama sanırım beni her zaman tetikte tutması ve zaman zaman hattımı kontrol etmekten korkmaması ve zaman zaman yani her gün demek istiyorum. Bu benim için onu mühürledi.

Meghan
“Çiftçi Bir Eş İstiyor” finalinde Meghan. (TİLKİ)

Çift için sırada ne olduğuna gelince, Meghan, Midland, Texas’tan eve taşındığını açıkladı. “Tennessee’ye geri döndüm, bu yüzden artık birbirimizden sadece 5 saat uzaktayız. Böylece Gürcistan’a gidebilir ve çiftlikte olabilirim, ”dedi Meghan.

Hunter, “bir çiftin gizlice kaçtığını” ve her ikisinin de sırada ne olacağı konusunda heyecanlı olduğunu belirtti. “Yalnızca gün be gün değerlendiriyoruz ve bu inişli çıkışlı maceranın bizi nereye götürdüğünü görüyoruz. Nereye gidebileceğimiz veya nerede olduğumuz konusunda çok fazla baskı uygulamadan ve yolculuğu olduğu gibi yaparak iyi vakit geçirdik ve şu anda bu tekneyi sallamak için bir neden göremiyorum. İlk günden beri söyledim. Kendimizi işaretlediğimiz tüm kutulara boyayabiliriz, ancak yürekten ve açık fikirli olursak, yolculuk çok daha keyifli ve daha gerçek olur.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/farmer-wants-a-wife-couple-hunter-meghan-relationship-update-finale/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir