‘Farklı Yönlere’ Gittik – Hollywood Life


'Farklı Yönlere' Gittik – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: 4CRNS, WCP / ARKA GRİD

miley cyrus ve Cody Simpson25 yaşındaki Cody, 19 Nisan’da Avustralya’da yaptığı bir röportajda, 2020’de ayrılmasının “ortak bir karar olduğunu” söyledi. Kyle ve Jackie O Gösterisi. Cody, aşıklar olarak birlikte “harika” bir yıl geçirmelerine rağmen, kendisi ve 29 yaşındaki Miley’nin “hayatımızın farklı yönlere gittiklerini” söyledi ve bu da onları ayrılmak için olgun bir karar vermelerine yol açtı. Cody, ikisi çıkmaya başladığında Olimpik bir yüzücü olmak için “eğitimlere yeni başladığını” söyledi. “Yani hayatım değişiyordu.”

“Bunu düzgün ve profesyonelce yapabilmek için Avustralya’ya geri dönmem gerektiğini biliyordum ve o yeni albümüne yeni girecekti. [Plastic Hearts] ve tura çıkacaktı. Gerçekten de yol ayrımı gibi bir senaryoydu” diye ekledi. Cody, ayrılmaya rağmen Miley ile aralarının iyi olduğunu söyledi. “Farklı yerlerdeydik” dedi. “Birlikte harika bir yıl geçirdik ve her şey. Tüm COVID kilitleme işleri sırasında birlikte yaşadık. ”

Miley ve Cody’nin ayrılık raporları Ağustos 2020’de dolaşmaya başladıktan sonra, “Midnight Sky” şarkıcısı, ayrılığı doğrulamak için Instagram Live’a gitti. Miley, “Bugün erkek arkadaşımla ayrıldığımız ortaya çıktı” dedi. “Ama şu anda iki yarım bir bütün oluşturamıyor ve bireysel olarak sadece kendimiz üzerinde çalışıyoruz, olmak istediğimiz insanlar haline geliyoruz. Bu yaştaki herkes gibi biz de hayatlarımızda kim olmak istediğimize ve hayatlarımızla ne yapmak istediğimize karar veriyoruz. Bu yüzden, önümüzdeki hafta dışarı çıkıp pizza yersek, bunu drama hikayesi haline getirme. On yıldır arkadaşız ve arkadaş olmaya devam edeceğiz. Sadece onu olmayan bir şey haline getirme.”

'Farklı Yönlere' Gittik – Hollywood Life
(İ&P / MEGA)

Cody, 2021 Mayıs’ındaki 10 aylık romantizme yansıdı ve şunları söyledi: 60 Dakika Avustralya çıkmaya başladıklarında onu “uzun zamandır tanıdığını” söyledi. Simpson, “Bir akıl hocası gibi değil, neredeyse bir akıl hocası gibi davrandı, ama her zaman yüksek yaratıcı bir insandı” diyen Simpson, her şeyin “oldukça dostane bir şekilde sona erdiğini” de sözlerine ekledi. Bu, içinden geçtiğiniz aşamalardan sadece biriydi ve ondan çok şey öğreniyorsunuz.”

Ayrılıklarından bu yana geçen iki yıl içinde hem Cody hem de Miley yeni aşklara başladılar. Modelle ilişki kurdu Marloes Stevens. Miley son zamanlarda davulcuyla aşkı buldu Maxx Morando.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/19/cody-simpson-miley-cyrus-breakup-reason-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir