Family Karma 3. Sezon Fragmanı Destansı Yüksekleri ve Tonlarca Dramayı Anlatıyor


Karma geri döndü – ve biz heyecanlı.

Neden? Niye? Bravo hit belgesel dizisinin üçüncü sezonunun süper boyutlu fragmanı, Aile Karması15 Ekim’de yayınlandı ve gizli göz, sezonun en destansı zirvelerini (düğünler, nişanlar ve daha fazlası dahil) ve yol boyunca birkaç darbeyi gösteriyor (evet, çete ve aileleri arasında birkaç anlaşmazlık var tabii ki) .

Sezon takip edecek Amrit Kapaive nişanlısı, Nicholas, yol boyunca zorluklar ve zorluklarla karşı karşıya kalırken düğümü bağlamak için hazırlanırken. Ayrıca koridordan aşağı yürümek için hazırlanmak uzun vadeli bir çift olacaktır. Vişal Parvani ve Richa Sadan. Birlikte 10 yıl ve üç nişandan sonra, çift ve aileleri hayatlarının rüya düğününü planlamak için bir araya geliyorlar.

Bir sonraki seviyeye bir ilişki almaktan bahsetmişken, Monica Vasvani erkek arkadaşıyla ilişkisini ilerletmeye hazır, rish karam-ama birlikte geleceklerinin kesin olup olmadığını sadece zaman gösterecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350673/family-karma-season-3-trailer-promises-epic-highs-and-tons-of-family-drama?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir