Facebook COO’su Sheryl Sandberg 14 Yıl Sonra Meta’dan Ayrılıyor


Eğildi ve şimdi Sheryl Sandberg hareket ediyor.

Facebook COO’su 1 Haziran’da platformun ana şirketi Meta’dan 14 yıl sonra ayrılacağını duyurdu. Sandberg yaptığı açıklamada, kurucu ile çalışmanın “bir ömür boyu onur ve ayrıcalık” olduğunu söyledi. Mark Zuckerberg.

“Mark gerçek bir vizyon sahibi ve sevecen bir liderdir” Facebook sayfasında yazdı. “Bazen birlikte büyüdüğümüzü ve büyüdüğümüzü söylüyor.”

Bu sonbaharda görevinden ayrılacak ancak yönetim kurulunda kalacak olan Sandberg, kocasının 2015’te ölümü de dahil olmak üzere meslektaşları olarak paylaştıkları bazı “büyük iniş çıkışları” hatırlamaya devam etti. Dave Goldberg ve girişimciye olan bağlılığı Tom Bernthal beş yıl sonra. “Hayatımın kritik anlarında,” diye devam etti, “en yükseklerde ve gerçek diplerin derinliklerinde, Mark’a hiç dönmek zorunda kalmadım, çünkü o zaten oradaydı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333091/facebook-coo-sheryl-sandberg-leaving-meta-after-14-years?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel