Ex Vivica A. Fox’un ‘First Lady of BMF’ Filmine 50 Cent’ten Tepki – Hollywood Life


50 cent vivica lady bmf'ye tepki gösteriyor


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Rapçı 50 Cent (d. Curtis James Jackson III)47 ve eski sevgilisi, Vivica A. Fox, 58, 20 yıldan fazla bir süre önce işi bırakmış olabilir, ancak “Candy Shop” hit yapımcısı, hala kötü kan olduğunu açıkça belirtti. BET+’ın Vivica’nın son projesine yeşil ışık yaktığı haberlerinin ardından, BMF’nin First Lady’si: Tonesa Welch Hikayesitarafından bildirildiği üzere Son teslim tarihiElli aldı instagram 30 Mart’ta konuyla ilgili düşüncelerini ifade etmek için. Vivica ugh, yani senin [sic] Beni hiç yalnız bırakmayacak mısın? “ve ne oluyor yargıç Mathis bu karışımı yapmak, ben bittim, siz zencilerle işim bitti. LOL #bransoncognac #lecheminduroi.

50 sent tepki verir
50 Cent, eski sevgilisi Vivica A Fox’un yeni projesi ‘First Lady of BMF: The Tonesa Welch Story’ye 30 Mart’ta tepki gösterdi. (50 Cent Instagram)

Fifty’nin 58 yaşındaki eski sevgilisinin yönettiği proje, Fifty’nin gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. Tonesa Welchaynı zamanda arkasındaki ilham kaynağı olan la la anthonySTARZ’ın şovundaki karakteri MarKaisha Taylor BMF. Fifty, mesajını Instagram’da paylaştıktan kısa bir süre sonra, Vivica ona yanıt verdi. kendi hesabı 31 Mart’ta. “TGIF Dawlings! #1STLADYOFBMF desteğini gösteren eski @50Cent’imle uyanmak! Endişelenme, biz bunu anladık! @Firstladytonesa’ya GERÇEK bir hikaye anlatacağız! Teşekkürler! #Director #BlackGurlMagic #GurlPower #FILMLIFE,” notunu eski sevgilisinin paylaşımının ekran görüntüsüne yazdı.

Her ikisi de kendi dağınık mesajlarını yayınladıktan sonra, hayranlarının çoğu, devam eden sığırlarına tepkileriyle yorumları doldurdu. “Tonesa, onun benzerliğini kullandıklarını ve bunun için para almadığını, bu yüzden hikayesini kendi bildiği şekilde anlatmaya hazır olduğunu söylüyor. Buna kızamam,” diyen bir hayran Fifty’nin gönderisine dikkat çekerken, bir başkası “Bu film harika olmak üzere!!!!” Vivica’nın yorumlar bölümünde, hayranlarının çoğu, eski sevgilisini hâlâ onu takip ettiği için çağırmadan edemedi. “Awwww, hala her hareketinizi izliyor Kraliçe! Bir hayran, “Bunu bilmesini sağlayın, bunu kabul etmesi hala destektir, yine de onun gerçek hikayesini görmek istiyoruz.”

G-Unit Films’in kurucusu, yapımcılarından biri olduğu için eski sevgilisinin projesi hakkında muhtemelen üzgün. BMF STARZ’da. Dizi, Kara Mafya Ailesi’nin geçmişinin hikayesini anlatıyor. Dimitrios Ve Terry Flenory, “çok eyaletli bir uyuşturucu ve kara para aklama örgütünde güçlü figürler haline gelenler.” dizi yıldızları Demetrius Flenory Jr.22, aktör Da’Vinchirapçı Kaş Bebek, ve dahası. Gösteri Eylül 2021’de yayınlandı ve 2. Sezonu 6 Ocak’ta gösterime girecek. 50 Cent ve kız arkadaşı, Küba Bağlantısıözellikle o sırada galaya birlikte katıldı.

bu Kurmak aktris ve Fifty daha önce erken yaşlarda çıktılar, ancak 2005’te işi bıraktılar. Vlad TV 2021’de Salon yıldız, aşklarının bittiğini nasıl öğrendiğini anlattı. “İlişki, Dünya Müzik Ödülleri’nden sonra dağıldı. Geri döndüm ve radyoda beni terk ettiğini söylüyordu” dedi. “Arkadaşım beni aradı, Baltimore’da çekim yapıyordum. Arkadaşım beni aradı ve ‘Oğulların radyoda seni patlatıyor… herkese senin ayrıldığını söylüyor’ dedi. Ben de ‘Yaptık mı?’ Yani kişisel olarak bunun bir paket olduğunu asla söylemedi. Bu onun yoluydu. Şimdi geriye dönüp baktığımda, bilirsiniz, o sert adam olmaya geri döndü. Çünkü o zamanlar birbirimizi gerçekten seviyorduk.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/50-cent-reacts-ex-vivica-a-fox-first-lady-bmf/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir