Ewan McGregor ve Hayden Christensen En Eğlenceli Star Wars Sahnesinde


yapma süreci Obi-Wan Kenobi izlemek kadar büyülüydü.

Özel bir özellikte, Obi Wan Kenobi yıldızlar Ewan McGregor ve Hayden Christensen– 2002’lerde birlikte göründükten sonra Disney+ dizisinde yeniden bir araya gelen Star Wars: Bölüm II – Klonların Saldırısı ve 2005’ler Star Wars: Bölüm III – Sith’in İntikamı— gösteriyi çekerken deneyimlerini tartışırken, her şeyin başladığı yeri düşündü.

Hayden, “Filmdeki ilk çekimimi hatırlıyorum” dedi. “Seninle ilk kez çalışıyorum. Işın kılıcını ilk kez alıyorum. Pek çok harika hatıra, bir favori seçmek zor.”

1999’da Obi-Wan Kenobi olarak ilk kez sahneye çıkan Ewan Star Wars: Bölüm I – Phantom Menace— nostaljik deneyimi benzer şekilde ödüllendirici buldu.

“Çok güzel anılarım var” dedi. “Ona geri dönmek çok iyi hissettirdi, değil mi? Gerçekten öyleydi.”

Ewan, çekimler başlamadan önce ikilinin kurdukları bağa baktı. Bölüm II“Atışa başlamadan önce çok fazla dövüş antrenmanı ve prova yaptık” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334605/ewan-mcgregor-and-hayden-christensen-reveal-the-star-wars-scene-that-was-the-most-fun-to-film?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel