Ewan McGregor, Obi-Wan Kenobi’ye Neredeyse Bir Aşk İlgi Duyuyordu


Kutsal yılanlar!

İndira Varma gizli görevdeki bir çifte ajan olan Tala rolündedir. Yıldız Savaşları diziler, Obi-Wan Kenobi. Gösterinin fragmanı ilk yayınlandığında, Varma’nın karakteri bir İmparatorluk subayı olarak tanıtıldı, ancak diziyi izledikten sonra izleyiciler onun gerçek ajan kimliğini ve dolandırıcı Haja Estree (Kumail Nanjiani), kim tanıştı Ewan McGregorDaiyu’da Obi-Wan Kenobi.

Ancak Tala’nın tek sırrı bu değil. Yakın tarihli bir röportajda, Game of Thrones aktris, ajanın başlangıçta senaryoya çok farklı yazıldığını ortaya çıkardı.

Varma, “Senaryonun ve hikayenin farklı enkarnasyonları zaten vardı” dedi. Haftalık eğlence. “Ve bence, başlangıçta, o bir aşk ilgisi olacaktı.”

Peki yazarlar neden buna karşı karar verdi? Varma, “Kadının her zaman ortaya çıktığı ve aşık oldukları yerin belki de biraz klişe olduğunu düşündüler” dedi. “Ve bunun sadece Obi-Wan’ın ayaklarına kapanmayacak, ajansı olan bir kadın olması daha ilginç.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333404/wait-ewan-mcgregor-almost-had-a-love-interest-on-obi-wan-kenobi?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel