Evlilikleri Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Michael J.Fox Tracy Pollan


Galeriyi görüntüle

Michael J.Fox60 yaşında, hem oyuncu olarak ödüllü kariyeri hem de Parkinson hastalığı araştırmalarında lider olmasıyla tanınıyor. 1980’lerin sitcomunda başrol oynamanın yanı sıra Aile bağları ve ikonik Geleceğe Dönüş filmlerinde, Michael J. Fox Parkinson Araştırmaları Vakfı’nı 2000 yılında, yani kendisine 29 yaşında teşhis konduktan dokuz yıl sonra açtı. Michael, hastalıkla mücadelesi konusunda açıktı ve hatta 2020 anısına yazdı. , Gelecek Gibi Zaman Yok: Bir İyimser Ölümü Düşünür, bir daha asla harekete geçemeyeceğini çok iyi biliyor. “Her şeyin bir zamanı var ve benim on iki saatlik bir iş gününe ayırma ve yedi sayfa diyalogu ezberleme zamanım en iyisi,” dedi. “İkinci bir emekliliğe giriyorum. Bu değişebilir, çünkü her şey değişir. Ama bu oyunculuk kariyerimin sonuysa, öyle olsun.”

Michael, değişen kariyeri ve Parkinson hastalığıyla tek başına ilgilenmedi. 1988 yılında eski eşiyle evlendi. Aile bağları yardımcı yıldız, Tracy Pollan61 yaşında, evliliklerinin üç yılında meydana gelen teşhisinden bu yana onu destekledi. Tatlı aşk hikayeleri ve ortaklıkları hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

Michael J.Fox Tracy Pollan
Tracy Pollan ve Michael J. Fox, ‘Family Ties’ setinde tanıştılar, ancak aşkları yıllar sonra başlayacaktı (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

Michael ve Tracy İlk Buluşmalarından Bir Yıldan Kısa Bir Süre Sonra Nişanlandılar

Tracy ve Michael dizinin ilk sezonunda bir araya geldiler. Aile bağları. Tracy, Michael’ın karakteri Alex P. Keaton’ın aşk ilgisini oynayan Ellen Reed olarak rol aldı. Alex ve Ellen’ın ilişkisi sona ererken, gösteri Tracy ve Michael için sadece bir başlangıç ​​olduğunu kanıtladı. Tracy aktörle kararlı bir ilişki içinde olduğu için, ikisi o sırada kesinlikle profesyonel bir ilişkiye sahipken Kevin pastırmasıçift 1988’ler için bir araya geldiğinde kıvılcımlar uçacaktı. Parlak Işıklar, Büyük Şehir.

Görünüşe göre Michael, Kevin’den ayrıldığını öğrenir öğrenmez eski rol arkadaşıyla buluşmuş. Genç oyuncu, “Kulağa gerçekten korkunç geliyor, ama o şeylerden biriydi” dedi. İnsanlar 1989’da romantizminin başlangıcı hakkında. “Biri gider, ‘Falancanın artık birlikte olmadığını duydun mu?’ ve sen, ‘Hmm, bu çok kötü. Telefon nerede?’” Tracy, Michael ile bir randevuya çıkmayı kabul etti ve gerisi tarih oldu. Yaklaşık yedi ay çıktılar ve ardından 26 Aralık 1987’de nişanlandılar. Fox, Tracy’nin evlilik teklifini reddetmesinden hiç endişe duymadığını belirtti.

Ancak ikisinin de bir sorunu vardı. Evlenecekleri yıl olan 1988’in başında Tracy, görünüşte takıntılı bir kadından ölüm tehditleri almaya başladı. Michael’a göre, kadın her gün 12’den fazla mektup gönderdi ve bu da onu kadına karşı yasal işlem başlatmaya itti. Sonunda terör tehdidinde bulunmakla suçlandı ve üç yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırıldı.

Çift, hıçkırıklara rağmen, Arlington, Vt’deki West Mountain Inn’in koridorunda yürümeyi başardı. Düğün, zamanın en sıcak olaylarından biriydi ve paparazziler, pitoresk yeri yürüyerek ve helikopterle doldurdu. Yine de bu, muhabbet kuşlarının harika zaman geçirmesini engellemedi. “İçeride, başka birinin düğünü gibiydi. Bir ev partisiydi. Halıları geri sardık ve gece boyunca dans ettik, ”dedi Michael İnsanlar.

Michael J.Fox Tracy Pollan
Tracy Pollan ve Michael J. Fox kırmızı halıda poz veriyor (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

Tracy, Michael ile Dört Çocuk Doğurdu

Tracy ve Michael birlikte dört çocuğa sahip olmaya devam ettiler: Sam Michael1989 yılında muhabbet kuşlarının “yaparım” demesinden bir yıl sonra dünyaya giren ikiz kızları Aquinnah Kathleen ve Schuyler Frances1995 doğumlu ve kızı Esme Annabelle, 2001 yılında doğdu. “Tracy gerçekten iyi bir hamilelik geçirdi ve iyi bir doğum oldu. Tanrıya şükür, o sağlıklıydı ve Sam sağlıklıydı,” diye hatırladı Michael İnsanlar kendisinin ve Tracy’nin ilk çocuğunun doğumundan sonraki 1989 röportajında.

2019’da Esmé 18 yaşına girdi ve üniversiteye gitti. “En küçüğümüz üniversiteye gidiyor, bu yüzden boş yuvalar olacağız, yani… biraz seyahat edeceğiz!” Michael açıkladı İnsanlar Parkinson’un Galasını Tedavi Etme Yolunda Komik Bir Şey Oldu.

Tracy, Kalın ve İnce Her Zaman Michael’ın Yanında Durdu

Tracy kesinlikle “iyi ya da kötü, hastalıkta ve sağlıkta” Michael’ın yanında olmuştur. Anılarını tanıtmak için 2020 röportajında Gelecek Gibi Zaman Yok: Bir İyimser Ölümü DüşünürMichael, karısının yıllar boyunca onun için ne kadar büyük bir taş olduğunu anlattı. “Bana katlanıyor,” diye şaka yaptı Michael Bu gece eğlence. “Beni rahat bırakmıyor, ki bu harika. Dürüst, sevecen, kibar, akıllı ve hemen orada. O çok güzel ve onu seviyorum, seksi ve muhteşem.” Tracy’nin bulaşıcı mizah anlayışıyla “harika bir anne, harika bir aşçı ve harika bir bodyboard sörf bağımlısı plaj bebeği” olduğunu ekledi.

Michael, karısı hakkında konuşurken benzer bir duyguyu paylaştı. Pazar Bugün ev sahibi Willie Geist 2020’de. “O her gün benimle ön saflarda. Asla benim bildiğim kadar biliyormuş gibi davranmaz. Ve Tracy’nin yaptığı diğer şey, eğer komik bir şey varsa, hadi komik olana geçelim. Trajik olanla daha sonra ilgileneceğiz” dedi.

Tabii ki, Tracy için her şey kolay olmadı. “Kendime ne zaman ‘Bu benim satın aldığım şey değil’ dediğimde, Michael’ın hasta olmasıyla ilgili değildi. Şüphesi ve bu korkudan kaynaklanan davranışları hakkındaydı. ” o açıkladı Oprah Winfrey 2002’de ikisinin de bazen sahip olacağı şüpheler hakkında. Ancak, olayları farklı bir şekilde görmesine yardımcı olan Michael’ın pozitifliğine güvendi. “Ayarlarımın çoğu Michael’ın bakış açısı tarafından belirlendi” diye hatırlıyor. O kadar rahat ve nerede olduğunu kabulleniyor ve bu benim, çocukların ve etrafındaki herkesin işini kolaylaştırıyor.”

Michael ve Tracy’nin Başarılı Bir Evlilik İçin Birkaç İşareti Var

Michael ve Tracy, otuz yılı aşkın evliliğin kolay görünmesini sağlıyor. Peki, bunu nasıl yapıyorlar? “Büyük aileler, ortanca çocuklar. Mizah anlayışı. İkimizin de ailesinde buna sahipti,” diye açıkladı Michael İnsanlar 2018’de Tracy, “Dünyaya karşı bizdik. Bizim yarattığımız tam olarak bu.” Daha sonra, “Birbirinize şüphenin avantajını verin. Elimden gelenin en iyisini yaptığımı sanıyor.”

Michael, 2019’daki bir görünüm sırasında aynı soruya daha fazla NSFW yanıtı verdi. Jimmy Fallon’ın Başrolde Olduğu Tonight Show Tracy’nin yanında. “Şey, gevezenin dediği gibi, “Kızım seyirciler arasında olduğu için, ama seksi kirli ve kavgaları temiz tutun” derken komik hissediyorum,” dedi açıkçası. Artık biliyoruz!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/michael-j-fox-wife-tracy-pollan-4761569/

Yorum yapın

SMM Panel