Evlilikleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler – Hollywood Life


Christian Bale'in karısı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Christian Bale, 48, asla evlenmeyi planlamadı. Karısıyla tanışana kadar öyleydi. Sibi Blazic52. “Ailemde herkes boşandı, bu yüzden evlilik hakkında çok sağlıklı fikirlerim yoktu” diye hatırlattı. Sidney Sabah Habercisi Temmuz 2012’de. “Sonra Sibi ile tanıştım ve birden aklıma harika bir fikir geldi.”

Çift Ocak 2000’de Las Vegas’ta kaçtı ve o zamandan beri iki kişilik ailelerini dört kişilik bir aileye genişletti ve iki çocuğu bir araya getirdi: emmeline balya 2005 yılında ve Joseph Bale Peki, oyuncunun ayaklarını yerden kesen ve evliliğe bakışını değiştiren kadın kim? Sibi ve Christian’la olan tatlı evliliği hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek için ilerleyin.

Christian Bale'in karısı
Christian Bale ve Sibi Blazic yirmi yılı aşkın süredir evliler (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Sibi Birçok Yeteneğe Sahip Bir Kadındır

Christian özel hayatını gizli tutarken, Sırp asıllı ama Chicago’da birkaç kez dünyaya gelen Sibi ile hayatına ara verdi. ile yaptığı röportajda Sidney Sabah Habercisi, en yarasa Adam aktör Sibi olarak rol yaparken tanıştığını açıkladı yabancı şeyler yıldız Winona Ryderyardımcısı. O sırada Winona ve Christian 1994’ler üzerinde çalışıyorlardı. Küçük Kadınlar.

Sibi’nin özgeçmişi burada bitmiyor. Ayrıca 2019’larda modellik yaptı ve hatta dublör olarak çalıştı. Ford ve Ferrari ve 2012’ler Kara Şövalye Yükseliyorona göre IMDb sayfa. Christian, “Karım bir dublör şoförüydü, beni Batman’da şehirde takip ediyordu,” dedi. Wall Street Dergisi 2014’te. “Polis arabalarından birini kullanıyordu. 180’ler, dublörler ve tüm bunları yapabilir. Beni korkutuyor. Karım beni korkutuyor.”

Christian Bale ve Sibi Blazic
Christian Bale ve Sibi Blazic’in 1994’te ‘Little Women’ setinde tanıştıkları bildirildi(Fotoğraf: Bei/Shutterstock)

Sibi, Christian’a Sarsılmaz Desteğini Veriyor

2011’de Christian, filmdeki performansıyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde Eleştirmenlerin Seçimi Film Ödülü’nü kazandı. Dövüşçü. Kupayı kabul ettikten sonra karısını övdü ve başarılı olmasına yardım ettiği için ona teşekkür etti. “Bu şeyler hakkında boğuluyorum. Her şey çünkü gerçekten kutlayamayacağına inanıyorum [success] partneriniz yanınızda olmadan,” dedi gösteride kuliste, İnsanlar. “Film yapmak çok zaman alıyor” diye açıkladı. “Sadece çekim yaptığınız zaman değil. Karakter, çekimin ilk gününden çok önce doğar ve böylece [my wife] evliliğimiz boyunca çok farklı karakterlerle evli olmak zorunda kaldık. Onsuz yapmanın gerçekten imkansız olacağını biliyorum.”

Sibi kendini o kadar adamıştı ki, Christian’ı çekimler sırasında sık sık yerinde ziyaret ediyor. “Eşim ve kızım benimle yere geliyorlar. En ideal karışım” dedi. Geçit töreni 2008 tarihli bir röportajda (aracılığıyla İnsanlar). “Bu harika dikkat dağıtıcı şeyler aslında beni yaptığım işte daha iyi yapıyor.”

Sibi “En Güçlü Kadın”

Christian, Sibi’nin 2017’de yaptığı bir röportajda, sadece bir eşin değil, bir insanın ne kadar inanılmaz olduğunu açıklarken duygulandı. Bize Haftalık. “[My wife] çok özel olmayı sever. Ve tabii ki, bunu sürdürmek istiyorum…ama harika bir özel hayatımız var,” dedi Sibi yanında dururken. “Muhtemelen hayatımda karşılaştığım en güçlü kadın. Ve ben—Beni ağlatıyorsun! Ben çok yumuşak biriyim! Öyle olduğumu düşünmüyorum ama sonra beni bununla yakaladın!”

Sibi medyaya çok nadiren hitap etse de, Christian’la olan hayatı hakkında benzer şeyler söyleyeceğini varsayabiliriz!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/14/christian-bale-wife/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir