Evlilikleri Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Evlilikleri Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Carl Timpone/BFA.com/Shutterstock

  • Glenn Close, 1987 yapımı ‘Fatal Attraction’da Alex Forrest rolüyle bilinen bir isim oldu.
  • ‘Hillbilly Elegy’ yıldızı, galibiyet almadan 8 Oscar’a aday gösterildi
  • Üç kez evlendi ve bir çocuğu var

Glenn Kapat Hollywood’un en inanılmaz kariyerlerinden birine sahip oldu. Emmy, Altın Küre ve Tony Ödülleri’nde üç kez kazanan ve üç Grammy adaylığı kazandı. Film çalışmaları – dahil Garp’a Göre Dünya, Büyük Ürperti, Doğal, Ölümcül Çekim, Tehlikeli İlişkiler, Albert Nobbs, Karı Ve Köylü Ağıtı – ayrıca ona 8 Akademi Ödülü adaylığı kazandırdı.

Evlilikleri Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Glenn Close üç kez evlendi ve bir kızı var. (Carl Timpone/BFA.com/Shutterstock)

Ve Glenn henüz yakalanması zor Oscar’ı evine götürmemiş ve galibiyeti olmayan en çok aday gösterilen aktörlerden biri olsa da, bu onu zerre kadar rahatsız etmiyor. En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını kaybettikten sonra “Ezik olduğumu düşünmüyorum” dedi. Minari yıldız Youn Yuh-jung 2021’de, başına Gösteriş Fuarı. “Bu kategoride kaybeden kim? Oradasınız, akranlarınız tarafından yaptığınız işler için onurlandırılan beş kişisiniz. Bundan daha iyi ne var?”

1947 doğumlu Greenwich, Connecticut yerlisi, profesyonel hayatında olduğu kadar kişisel hayatında da başarılı olmaya devam edecek, pek çok kez aşkı bulacak ve yol boyunca sık sık hakkında fışkırdığı güzel bir kız çocuğu karşılayacaktır. instagram. Üç evlilik, Oscar adayları gibi yürümemiş olsa da, Glenn bu kategoride de mağlup hissetmiyor. Glenn bir keresinde “Pek çok kadın kendini bir erkek olarak tanımlıyor” demişti. İnsanlar. “Erkekleri ve kadınları iki farklı tür olarak düşünüyorum. Katharine Hepburn yan evde yaşamaları ve arada bir birbirlerini ziyaret etmeleri gerektiğini söyledi. Fena fikir değil.” Aşağıda Glenn’in üç eski kocası ve kızının babasıyla tanışalım.

Cabot Wade

Glenn, 1969’da ilk evlendiğinde sadece 22 yaşındaydı. Onun kocası, Cabot Wade, Moral Re-Armament adlı dini bir grupla bağlantılı bir müzik grubunun parçasıydı. “Aslında bunun temelde görücü usulü bir evlilik olduğunu düşünüyorum” dedi. Geçit töreni 2021’de. Bu ilk evlilik erken bir boşanmayla sona erdi ve Glenn, Virginia’daki William & Mary’ye gitti ve burada “gerçekten kendim olmaya, canlanmaya başladığını” söyledi.

James Marlas

1982’de Garp’a Göre Dünya ile ilk Oscar adaylığından iki yıl sonra, Glenn iş adamıyla evlendi. James Marlas. Üç yıl sonra boşandılar ve ilişkileri hakkında kamuoyunda pek bir şey bilinmiyor.

David Shaw

Evlilikleri Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
2012’de David Shaw ve Glenn Close. (Peter Brooker/Shutterstock)

Glenn, biyoteknoloji mühendisiyle evlenmeye devam edecekti David Shaw 2006’da Maine’de küçük bir törenle. Dokuz yıllık evlilikten sonra, kendi yollarına gitmeye karar verdiler. Glenn’in temsilcisi “Boşanma karşılıklıydı” dedi E! Haberler 2015 yılında. “Ondan boşanmadı.”

John Stark

Evlilikleri Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
John Starke ve Glenn Close. (Darryn Lyons/ANL/Shutterstock)

O zamana kadar Glenn, filmdeki inanılmaz tasviriyle izleyicileri korkuttu. Ölümcül cazibe 1987’de film yapımcısıyla ilişki içindeydi. John Stark, setinde tanıştığı Garp’a Göre Dünya. Çiftin 1988’de Annie adında bir kızı oldu. 1990’ların başında ayrıldılar, ancak aynı zamanda bir aktris olan Annie için ortak ebeveynlik şampiyonları olarak kaldılar. Annie, “Beni toprakta tuttukları ve normal tuttukları için aileme teşekkür ediyorum” dedi. İnsanlar 2018’de. “Liseden beri en eski arkadaşlarıma hâlâ sahibim. Büyümek için harika bir yerdi.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/glenn-close-husband-5102182/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir