Evli Olduğu Kadınlarla Tanışın – Hollywood Life


Evli Olduğu Kadınlarla Tanışın - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/MEGA

  • Clint Eastwood, ‘Kirli Harry’ ve ‘İyi, Kötü ve Çirkin’ gibi filmlerdeki oyunculuğuyla ünlendi.
  • San Francisco yerlisi ‘Unforgiven’ ve ‘Million Dollar Baby’ için iki yönetmenlik Oscar’ı kazandı.
  • İki kez evlendi ve sekiz çocuğu var

Clint Eastwood 93. doğum gününü 31 Mayıs 2023’te görüldüğü gibi kutladı. instagramve görünüşe göre yavaşlamaya niyeti yok. Sadece bir ay önce Tinseltown ikonunun yeni bir film yöneteceği duyurulmuştu. 2 numaralı jüri üyesioynadığı Toni Collette Ve Nicholas Houltbuna göre Hollywood Muhabiri. Clint’in hem oynadığı hem de yönetmenliğini üstlendiği son filmi 2021 yapımıydı. Maço ağla, Clint’in kemerinin altında iki En İyi Yönetmen Oscar’ı (1992’ler) ile, kendisi için oldukça başarılı olduğu kanıtlanmış olan yönetmen koltuğuna 46. kez giriyor. affedilmemiş ve 2004’ler Milyon dolarlık Bebek).

Evli Olduğu Kadınlarla Tanışın - Hollywood Life
Clint Eastwood iki kez evlendi. (Janet Gough / AFF-USA.COM / MEGA)

Clint’in profesyonel hayatı en hafif tabirle ilham verici ve kıskanılacak olsa da, özel hayatı da bir o kadar etkileyici. San Francisco yerlisi iki kez evlendi, sekiz çocuğu birkaç kadınla paylaşıyor ve 2014’ten beri bir ilişki içinde. Aşağıda onun aşk hayatı hakkında daha fazla bilgi edelim.

Maggie Johnson

Evli Olduğu Kadınlarla Tanışın - Hollywood Life
Clint Eastwood ve Maggie Johnson. (Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu)

Clint ilk karısıyla tanıştı. Maggie Johnson, 1953’te San Francisco’da büyürken bir kör randevuda! Margaret Neville “Maggie” Johnson, o zamanlar otomobil parçaları tedarikçisi Industria American’ın sekreteri ve UC Berkeley’de son sınıf öğrencisiydi. İnsanlar. O yılın Ekim ayında nişanlanacaklar ve Pasadena’da iki ay evleneceklerdi. Çift, iki çocuğu birlikte karşılamaya devam edecekti oğlum Kyle Eastwood 1968’de ve kızı Alison Eastwood 1972’de. Evlilikleri sırasında Clint’in bir aktrisle ilişkisi olduğu bildirildi. Sondra Locke. O ve Maggie 1984’te boşanacaktı.

Dina Ruiz

Evli Olduğu Kadınlarla Tanışın - Hollywood Life
Dina Ruiz ve Clint Eastwood. (Gregorio T. Binuya/Everett Koleksiyonu)

Clint, TV spikeriyle röportaj yaptığında bekar bir hayat yaşıyordu. Dina Ruiz Nisan 1993’te. Çift iki yıl sonra golf etkinliklerinde birlikte görünmeye başladığından, oturma sırasında kıvılcımlar uçtu! 2005 yılında, Clint aşk ilişkisinin nasıl başladığını hatırladı! “Benimle bir röportaj yapıyordu… ve gerçekten iyi anlaştık ve sanırım biraz flört ettik çünkü filmi KSBW’ye geri götürdü ve arkadaşlarından biri ‘Onunla evleneceksin’ dedi.” söylenmiş Karamel Dergisi. “Parmağınızı koyamayacağınız şeylerden biri çünkü feromon falan.”

Ocak 1996’da Clint soruyu sordu ve iki ay sonra Las Vegas’taki Shadow Creek Golf Sahasında özel bir törenle evlendiler. Çift, yıl sonunda kızlarını kucaklarına aldı. morgan. Ne yazık ki çift 2014’te ayrılacaktı. Dina o zamandan beri basketbol koçuyla evlendi. Scott Balıkçı, onun hakkında fışkırdığı instagram.

Christina Sandera

Evli Olduğu Kadınlarla Tanışın - Hollywood Life
Christina Sandera ve Clint Eastwood. (Image Press Agency/MEGA)

Clint, tanıştığı bildirildiğinde, kırık kalbinin parçalarını hızla topladı. Christina Sandera California, Carmel-by-the-Sea’deki Mission Ranch Hotel’deki mülkünde, aynı yıl Dina’dan boşanması sonuçlandı. İnsanlar. Christina’nın orada hostes olarak çalıştığı bildirildi. 2015’te Oscar’larda kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar ve o zamandan beri daha birçok filmde birlikte görüldüler. Ancak Clint ile olan ilişkisi dışında Christina hakkında pek bir şey bilinmiyor ve o sosyal medyada değil.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/clint-eastwood-wife-5112147/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir