Evli Olduğu 4 Kadın Hakkında Her Şey – Hollywood Life


buzz aldrin anca faur
Görüntü Kredisi: John Raoux/AP/Shutterstock

  • Buzz Aldrin, aya indiği Apollo 11 görevine pilotluk yapan eski bir NASA astronotu.
  • Dört farklı kadınla evli.
  • Anca Faur’a 93. yaş gününde evlendiğini duyurdu.

Buzz Aldrin kısmen aya giden ilk insanlardan biri olduğu için tüm zamanların en ünlü astronotlarından biridir. 1969 Apollo 11 NASA görevinin bir parçasıydı. Neil Armstrong aya ayak basan ilk insanlardı. 93 yaşındaki Buzz, tüm zamanların en ünlü bilim adamlarından ve astronotlarından biri olmuştur.

Buzz hayatı boyunca dört kez evlendi. En son dördüncü karısıyla evlendiğini açıkladı. Anca Fuarı 20 Ocak 2023’te 93. doğum gününde. Buzz’ın evli olduğu dört kadın hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

Anca Fuarı

Evli Olduğu 4 Kadın Hakkında Her Şey – Hollywood Life
Buzz ve Anca, Apollo 11 görevinin yıldönümü kutlamasında. (John Raoux/AP/Shutterstock)

Buzz, kendisinin ve Anca’nın bir gecede kaçtığını duyurdu. cıvıldamak. Çiftin sürpriz için çok heyecanlı olduğunu söyledi. “93. doğum günümde ve Yaşayan Havacılık Efsaneleri tarafından da onurlandırılacağım gün, uzun zamandır aşkım Dr. Anca Faur ve benim düğümü bağladığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. Los Angeles ve kaçan gençler kadar heyecanlılar” diye yazdı.

Buzz gibi, Anca da kendi başarılarının çoğunu kuşağının altında tutan bir bilim insanıdır! Yeni kocasının uzay bilimleri alanında doktorası varken, Anca aslında kimya mühendisliği doktorası yapıyor. Pittsburgh Üniversitesi’nde okudu, başına LinkedIn. 2019’da Buzz Aldrin Ventures’ta çalışmaya başlamadan önce Johnson Matthey ve California Hydrogen Business Council’de çalıştı.

Lois Driggs Topu

Evli Olduğu 4 Kadın Hakkında Her Şey – Hollywood Life
2009 Altın Küre’de Buzz ve Lois. (Mükemmel Resim/Shutterstock)

Buzz üçüncü karısıyla evlendi Lois Driggs Topu 1988’de Sevgililer Günü’nde. Çiftin, astronotun soruyu Lois’e sormak için bir ay taşı kullanmakla ilgili şaka yaptığı, ancak görünüşe göre hükümet ve Buzz arasında sorunlara neden olduğu, bu dünya dışı bir evlilik teklifi hikayesi vardı. Gösteriş Fuarı. Yüzüğün daha geleneksel bir pırlanta yüzüğü varken, Lois taşın kökeniyle ilgili sorulara hâlâ mükemmel bir yanıt veriyordu. “Onlara ayın gerçekten elmastan yapıldığını söylüyorum” dedi. İnsanlar 1989’da. “Ve biz yıldızlara bakmayı seviyoruz.”

Evlilikleri boyunca çift, Lois’in kızıyla birlikte, onun kamuoyundaki imajını yöneten Star Buzz adlı yeni bir şirket kurdu. Çift, astronotun boşanma davası açtığı 2012 yılına kadar evliydi. Ayrılığın ardından ikili, Star Buzz için yasal bir savaşa girdi. ABC Haberleri. Lois ne yazık ki Temmuz 2018’de vefat etti.

Beverly Van Zile

Anca ile olan yeni evliliği dışında, Buzz’ın ikinci evliliği de en kısa evliliğiydi! Düğümü ikinci karısına bağladı Beverly Van Zile 1975’te Yeni Yıl Arifesinde. İlişkilerinin başlarında Buzz ve Beverly, çiftin yarışma programında birlikte göründüler. dedikodu 1975 yılında başına imdb. Çift 1978’de ayrıldı.

Joan Ann Okçu

Buzz, Ay’a yaptığı ünlü gezisini yaptığında, üzerinde yürüyen ikinci kişi oldu ve ilk karısıyla evlendi. Joan Ann Archer. Çift, 1954’teki ünlü yolculuktan 15 yıl önce evlendi. Üç çocukları oldu. James, Janice, ve Andrew. Kocası aya ilk yolculuğunu yaptıktan sonra Joan, yeni keşfettiği yıldızlığa alışmanın ne kadar zor olduğu konusunda çok açıktı. “Bir mühendisle evlendim ve o bir kahramandı” dedi. Los Angeles zamanları 70’lerde bir röportajda. “Bu rahatsız ediciydi ama anlamadım ve anında tepkim Buzz’a karşı öfke oldu. Bunu beklemem gerektiğini fark ettim.

Çift, Apollo 11 Görevinden beş yıl sonra, 1974’te boşandı. Joan, Temmuz 2015’te 84 yaşında vefat etti, Buzz birkaçını paylaştı fotoğraflar rahmetli eski sevgilisinin vefatından sonra twitter, ona haraç ödeyerek. yaptığı açıklamayla onurlandırdı. Los Angeles Times. “Gelecek, Joan Archer Aldrin’i yumuşak dilli bir eş ve anne olarak hatırlayacak, iyi huylu, bireysel fikirli üç çocuk yetiştirecek ve her ikimizin de … sıkıntılarıyla en çok takdir edilen bir insan kabulüyle başa çıkacak” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/buzz-aldrin-wife-5012478/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir