Evleniyorlar – Hollywood Life


Justin Uzun Kate Bosworth


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Kate Bosworth Ve Justin Uzun aşklarıyla halka açıldıktan sadece bir yıl sonra evleniyor! Birden fazla kaynak haberi doğruladı İNSANLAR, “Kate dokuz bulutun üzerinde. Nişan yüzüğünü arkadaşlarına gösteriyor. Ayrıntılar konusunda çekingen davranıyor ama gözleri parlıyor. Herkes onun için mutlu. Justin harika bir adam. Ona bayılıyor. Onları bir arada görmek harika.” HollywoodYaşamı yorum için temsilcilerine ulaştık, ancak anında yanıt alamadık.

40 yaşındaki aktris ve 44 yaşındaki aktör, ilk olarak Vanity Fair Oscar partisinde birbirlerine kesinlikle aşık olmuş ve PDA’yı paketlerken fotoğraflandıkları nişan söylentilerini ateşledi. artı, mavi aşk yıldız elmas yüzük takıyordu O parmak (aşağıda görülüyor), hayranların ilişkilerinde bir sonraki adımı atıp atmadıklarını sorgulamasına neden oluyor. 13 Mart’taki yıldızlarla dolu etkinlikte ne o ne de Justin yüzükten bahsetti. Çift o gece muhteşem görünüyordu, Justin geleneksel siyah bir smokini sallıyordu, Kate ise siyah kadife bir top ve straplez bir elbiseyle her açıdan göz alıcı görünüyordu. tam açık pembe etek.

Justin Uzun Kate Bosworth
Kate Bosworth, 2023 Vanitt fuarı Oscar partisinde yüzük parmağında ışıltılı bir taş takarken görülebilir (Fotoğraf: Anthony Harvey/Shutterstock)

Kate ve Justin’in 2020’de bir araya geldiklerine inanılıyor, ancak aşklarını Nisan 2022’ye kadar halka açıklamadılar. özçekim atlıkarıncası Justin’in paylaştığı instagram hesap.

O zamandan beri sosyal medyada sayısız sevilen gönderi paylaştılar. Ocak ayında Kate teşekkür etti Özgür Yaşa ya da Zor Öl bir dizi sevimli özçekimle doğum gününü bu kadar özel kıldığı için yıldız – birkaç PDA dolu öpüşme enstantanesi de dahil. “Sen benim aşkım ve ışığımsın, huzurum ve heyecanımsın” diyerek yürekten gönderisine başladı. “Uyurken elimi tuttuğun için teşekkür ederim. Çözüldüğünü fark ettiğinizde bağcıklarımı bağladığınız için teşekkür ederim. Beni o kadar çok güldürdüğün için teşekkür ederim ki odadan çıkmak zorunda kalıyorum. Bana aşkın ne olduğunu gösterdiğin ve bunu şimdiye kadarki en iyi doğum günü yaptığın için teşekkür ederim”.

Elbette Justin, güneş etrafındaki 40. turunu kutlamak için kadınına sevgi yağdırdı. “Aynı zamanda her gün, birlikte olmadığımız zamanlarda bile günümün en iyi parçası. Tereddütle gülüyor. Beni aynı şekilde güldürüyor – her zaman, ”diye başladı tatlı anlık görüntüler çiftin “Her yerde ve herkeste güzellik görüyor. Herkese teşekkür ediyor – acı çekerken bile nazik. Gerçek acı çekerken hemşirelere minnettardı. Son derece şefkatlidir ve kimseyi incitemez ama bir rezil olabilir. Alay etmeyi sever. Öptüğüm en yumuşak dudaklara sahip. Birayı ve futbolu benden daha çok seviyor (ve ben birayı ve futbolu seviyorum).

Justin Uzun Kate Bosworth
Justin Long ve Kate Bosworth yaklaşık üç yıldır birlikteler (Fotoğraf: WavyPeter / SplashNews)

O tamamen iyi, diye devam etti. “Durmayan herkese karşı duracak. Gerçek bir dürüstlüğü ve cesareti var. Açık ara en sevdiğim gülüşe sahip. Yanımda oturuyor, güzel, eğlenceli ve son derece dürüst olacağını bildiğim kendi Instagram gönderisini yazıyor – çünkü o tüm bu şeyler. Bir gün çok ilham verici harika bir kitap yazacak. O benim neşem. O benim en iyi arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun HANSAAAY.” Çok tatlı!

Kate daha önce evlendi Michael Lehçe 2013 ile 2021 arasındaki sekiz yıl boyunca. Justin hiç evlenmedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/24/kate-bosworth-justin-long-engaged/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir