Evlendiği Beş Kadınla Tanışın – Hollywood Life


Christopher Lloyd


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Birçoğu tanıyabilir Christopher Lloyd83, ikonik rolleri için Geleceğe Dönüş, Taksi, Addams Ailesi, ve dahası. İkonik oyuncu, kariyeri 1960’larda başladığı için onlarca yıldır eğlence endüstrisinde. Bununla birlikte, yıllar içinde yaptığı beş evlilik de dahil olmak üzere, kişisel yaşamının ayrıntılarını çok az kişi biliyor. Aşağıda, mevcut karısı ve önceki evliliklerinden beş eski karısı hakkındaki ayrıntıların bir özeti bulunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Lisa Loiacono

Lisa Loiacono52 yaşında, Christopher’ın şu anki karısı. Altı yıl önce 2016’da evlendiler ve o zamandan beri mutlu bir evlilikleri var. Aslında Christopher, resmi Instagram hesabında sık sık başrol oyuncusu hakkında paylaşımlarda bulunur. 18 Temmuz’da karısına doğum günü kutlaması yapmak için ikisinin komik bir fotoğrafını paylaştı. Gönderiye, “Karım doğum günü hediyesi fikrimden biraz emin değildi. Ona geldi haha ​​(kaydırın).” Christopher ayrıca yorumlar bölümünde Lisa’ya olan sevgisini dile getirdi ve “Hayatımın aşkı doğum günün kutlu olsun” yazdı. Lisa da kocası gibi bir aktör ve en son oynadığı rol IMDb sayfa 2012’deydi Han Kalabalığı. Sevimli çift ayrıca birçok film galasında kırmızı halıda birlikte görülüyor.

Jane Walker Ahşap

Christopher Lloyd ve Jane Wood
Christopher Lloyd, eski karısı Jane Wood ile The Red Carpet’ta. (Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock)

Jane Walker Ahşap62 ve Christopher 17 yıl önce 2005’te evlendiler. Eski Hollywood çifti 1992’den 2005’e kadar toplam 13 yıl evli kaldı. Jane eski kocası kadar tanınmıyor. IMDb hem yazdığı hem de yapımcılığını yaptığı tek bir projeyle övünüyor. Jane’in, sonunda senaryo yazarlığına dalan Kanadalı bir gazeteci olduğu bildiriliyor.

Carol Ann Vanek

Carol Ann Vanek Christopher’ın üçüncü karısıydı. 1988’den 1991’e kadar evlendiler. Christopher, yaklaşık bir yıl sonra Jane ile evlendiğinde bu bölünmeden çabucak kurtuldu. Carol ile olan evliliği, sadece üç yıl sürdüğü için en kısa evliliğiydi.

Kay Tornborg

Kay Tornborg79, Christopher’ın ikinci evliliğiydi. Kay ve Christopher, 1974’ten 1987’ye kadar toplam 13 yıl boyunca birbirleriyle evli kaldılar. Aynı zamanda filmlerdeki rolleriyle tanınan bir aktris. Kim? (1974), Diğer dünya (1985) ve benim çocuğum değil (1985). Kay, son yıllarda hiçbir büyük sinema filminde yer almadı. Oyuncu aslen New York, New York’tan.

Catherine Boyd

Catherine Boyd ve Christopher 12 yıl evli kaldılar ve Catherine ile olan evliliğini Kay ve Jane’den sonra ikinci en uzun evliliği yaptı. Catherine aynı zamanda bir aktris, ancak 1990’ların sonlarından beri herhangi bir rolde kredilendirilmedi. rolleriyle tanınıyor Şah mat (2001), O bittiğinde (1998) ve Kızlar Kasabası (1996).
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/christopher-lloyd-wives-4810214/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir