Evinin Dışında Hareket Eden Kamyonlar – Hollywood Life


ben affleck, jennifer lopez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Vasquez-Max Lopes / BACKGRID

Büyük bir hamle mi geliyor? Dışarıda hareket halindeki beş kamyon görüldü Ben Affleck’in 3 Haziran Cuma günü Los Angeles’taki evi, kamyonların gelişi 49 yaşındaki oyuncu ve nişanlısı olarak geliyor. Jennifer Lopez, 52, birlikte yeni bir ev arayışının ortasındaydılar! Resimlerde gösterilen minibüsler oldukça ağır hareket etmeye hazır görünüyordu!

Evinin Dışında Hareket Eden Kamyonlar – Hollywood Life
Ben’in evinin önündeki caddede bir dizi hareketli kamyon oturuyor. (Vasquez-Max Lopes / ARKA GRİD)

Kamyonlara ne konulduğu (veya nereye gittikleri) net olmasa da, Ben ve Jennifer’ın ilişkilerinin bir sonraki adımına hazırlanırken görmek kesinlikle heyecan verici! Büyük kamyonlar evinin dışındaki sokakta çok yer kaplıyordu ve birinin arkası dört plastik çöp ve geri dönüşüm tenekesinin yanı sıra bazı turuncu külahlarla kapatılmış gibi görünüyordu. Uzakta, yolun aşağısında başka bir kamyon daha görülüyordu!

Ben ve J.Lo Nisan ayında nişanlandığından beri, çift birlikte bir ev arama konusunda çok ciddiler! Çift, Los Angeles’ta bildirilen 68 milyon dolara mal olan da dahil olmak üzere, malikanelere birlikte bakarken görüldü. Çift, şarkıcının kız kardeşiyle birlikte kontrole gitti. Lynda!

Paritenin henüz büyük bir alım yapıp yapmadığını bilmenin bir yolu olmasa da, onlara yakın bir kaynak, HollywoodYaşam münhasıran sadece aradıkları şey. İçeriden biri, “Jen’in büyük bir ailesi var, bu yüzden kesinlikle eğlendirmek ve şirkete ev sahipliği yapmak için yeterli alana sahip bir şey arıyor” dedi. “Bunun onların olmasını istiyorlar sonsuza dek ev çocuklarını birlikte büyütebilecekleri bir yer. Jen’in istek listesinde çok şey var ama mükemmel yeri bulabileceklerinden emin.”

Evinin Dışında Hareket Eden Kamyonlar – Hollywood Life
Los Angeles’tayken Jennifer ve Ben el ele tutuşur. (Deklanşör)

Ben ve “Jenny From The Block” pop yıldızı nişanlandığından, ikisi de ilişkilerinin bir sonraki adımlarından gerçekten mutlu görünüyorlar! Jennifer, yüzük parmağındaki ilk harflerin her biriyle nişanlandıktan sonra kutlama manikürü bile aldı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/ben-affleck-jennifer-lopez-moving-trucks-photo/

Yorum yapın

SMM Panel