Evet, Kirpikler İçin Kuru Şampuan Bir Şeydir: İşte Neden İhtiyacınız Var?


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

En iyi güzellik ürünlerini kullandığınızda bile arada bir rötuş yapmanız gerekebilir. Saçınızı yeniden kıvırmak, buklelerinize bir fırça sürmek veya biraz pudra sürmek çok zor değil, değil mi? Peki maskaranızı nasıl tazelersiniz? Saatler önce kurumuş bir katın üzerine yeni rimel sürmek, felaket için beceriksiz bir reçetedir. Belki de bazen makyajınız içinde uyuyakalırsınız ve sabahları maskaranızı yeniden yapmak için ovalayacak vaktiniz olmaz. Ve elbette, hepimiz dışarıda bir gece geçirmeden önce kirpiklerimize hacim kazandırmak isteriz. Eh, tüm bu sorunlar artık geçmişte kaldı. Kirpikleriniz için kuru bir şampuan var ve her şeyi değiştirmek üzere.

Kirpiklerinizi kullandığınızda makyaj çıkarıcı olmadan anında canlandırın. MAC Kirpik Kuru Şampuan Maskara Tazeleyici. Makyajınızı silip baştan başlamak istemiyorsanız, zaten sürdüğünüz maskara görünümünü canlandırmak için bunu kullanın. Bu ürün, kirpiklerinizi sert bir şekilde çekmeden tarayan ve çözen özel, yumuşak bir değnek içerir.

Tıpkı saçınız için kuru şampuan gibi, bu ürün de hacim için oyunun kurallarını değiştirir. Kirpiklerinizi anında yukarı kaldırarak canlandırmak istiyorsanız, MAC Kirpik Kuru Şampuan Maskara Tazeleyici sadece hayatında ihtiyacın olan şey. Makyajınızı normalde yaptığınız gibi yapın. Kirpiklerinizin görünümünü belirginleştirmek istiyorsanız, bu ürünü dilediğiniz süre sonra kurumuş maskaranızın üzerine uygulayabilirsiniz. Bu kadar basit. Ek kat maskara sürmeye gerek yok. Sahip olduğunuz o hacimli görünüme kavuşabilirsiniz. saat önce bir anda.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365864/yes-dry-shampoo-for-lashes-is-a-thing:-here's-why-you-need-it?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir