Everything Everywhere All An Once Oyuncuları Yeni Dizide Bir Araya Geliyor


oyuncu kadrosu Her Şey Her Yerde Aynı Anda fethetmek için başka bir boyutu var.

12 Mart’ta Akademi Ödülleri’nde tarih yazan gecenin ardından, michelle yeoh, Ke Huy Quan Ve Stephanie Hsu yakında bu sefer küçük ekranda yakında çıkacak olan Disney+ serisinde yeniden bir araya gelecek Çin’li Amerikan.

Ve şimdi sizi bekleyen tüm yüksek bahisli dramaya ilk bakışınızı aldık.

Dizide Guanyin’i oynayan En İyi Kadın Oyuncu ödüllü Yeoh, 12 Mart teaser’ında “Karanlık güçler sizi çağıracak” diyor. “Sizin dünyanızın kaderi tehlikede.”

Tanıdık geliyor!

2006 yılında aynı adlı çizgi romandan uyarlanmıştır. Gen Luen Yang, Çin’li Amerikan Jin Wang’ın hikayesini anlatıyor (Ben Wang) yayıncıya göre, “lisedeki sosyal hayatıyla ev hayatı arasında hokkabazlık yapan ortalama bir genç. Okul yılının ilk gününde yeni bir yabancı öğrenciyle tanıştığında, Jin farkında olmadan bu dünyaya karıştığı için daha da fazla dünya çarpışır. Çin mitolojik tanrılarının savaşı.”

Yeoh’un Guanyin’i, Jin’in teyzesi—oh, ve buna göre Çeşitlilikaynı zamanda “Merhametin her şeye gücü yeten Budist bodhisattvası olarak gizli kimliğini korumakla” meşgul.

Ter yok.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367865/see-the-lessigreatereverything-everywhere-all-at-oncelessigreater-cast-reunite-in-teaser-for-new-disney+-series?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir