Evelyn McGee-Colbert Hakkında Her Şey – Hollywood Life


stephen colbert, evelyn mcgee-colbert


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Christy Radecic/Invision/AP/Shutterstock

  • Stephen Colbert bir komedyen ve ‘The Late Show’un sunucusu.
  • 1993’ten beri eşi Evelyn McGee ile evli.
  • Birlikte üç çocuğu var.

Stephen Colbert televizyondaki en tanınan yüzlerden biridir. Yıllardır izleyicileri eğlendiriyor, ancak muhabirlik yaptığında bilinen bir isim haline geldi. Günlük Gösteri, politik bir uzman olarak karakterini mükemmelleştirdi ve bu da kendi şovuna yol açacaktı. Colbert Raporu. stefan58, CBS’ye geçiş yapmadan önce 2005’ten 2014’e kadar şovuna ev sahipliği yaptı ve Geç Gösteri.

Stephen, komedi kariyerinin büyük bir kısmında onunla evlendi. Evelyn McGee-Colbert. Çift 1993 yılında düğümü bağladı ve yaklaşık 30 yıllık evlilikleri için harika bir çift oldular. 59 yaşındaki Evelyn hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin.

Evelyn McGee-Colbert Hakkında Her Şey - Hollywood Life
Stephen ve Evelyn 1993’ten beri evliler. (Christy Radecic/Invision/AP/Shutterstock)

Evelyn ve Stephen nasıl tanıştı?

Stephen, evleneceği kadınla ilk kez, çıktığı farklı bir kızla evlenmek isteyip istemediğini düşünmek için memleketi Charleston, Güney Carolina’yı ziyaret ederken tanıştığını açıkladı. Geç Gösteri. Kaldığı süre boyunca diğer kızla evlenmek istemediğini fark etti, ancak annesi onu bir tiyatro prodüksiyonuna davet etti. Hidrojen Müzik Kutusu. “İçeri giriyorum ve kadının karşısında bu kadını görüyorum” dedi. “Tanrı aşkına, karının orada olduğunu düşündüm. Onunla evleneceksin.”

Evelyn, annesiyle birlikte olduğunu fark etmenin, Mayıs 2021’de onunla yaptığı bir röportajda bunu fark ettiğine dair iyi bir işaret olduğunu söyledi. Montclair Yerel. “Kolunda annesiyle içeri girdi. ‘Bu adam annesini seviyor’ diye düşünüyordum” dedi.

Partiden sonra, kadınla konuşma cesaretini topladığını, ancak aynı kasabada büyüdüklerini ve farklı okullara gitmelerine rağmen birbirlerini tanıdıklarını fark ettiğini açıkladı. Seyircilerin soru-cevapları sırasında Stephen, ikisinin oyunda bağlantı kurmanın kaderinde olduğunu nasıl hissettiğini paylaştı.

Evelyn, Spartina Productions’ın Başkan Yardımcısıdır.

Karı koca olmanın yanı sıra, Stephen ve Evelyn bir dizi projede birlikte çalışıyorlar. Stephen’ın 2021’de kurduğu yapım şirketinin başkan yardımcısı. Ekibin, başına göre CBS stüdyolarıyla üç yıllık bir geliştirme anlaşması var. Çeşitlilik.

Evelyn McGee-Colbert Hakkında Her Şey - Hollywood Life
Stephen ve karısı, Güney Carolina, Charleston’da büyüdükten sonra yeniden bağlantı kurdular. (Danny Moloshok/Invision/AP/Shutterstock)

Stephen ile birlikte rol aldı.

Evelyn eskisi kadar oyunculuk yapmasa da, çift birkaç kez birlikte çalışmaya başladı. Kült komedi dizisinde kocasının annesini oynadı. Şekerli Yabancılar 1999 yılında dizide hemşire rolünü de oynamıştır. Diğer rollerinden bazıları, Hobbit: Smaug’un Viranesi Ve alfa Evi, başına imdb. yanında Şekerli Yabancılar konuk oyuncu olarak da yer aldı. Geç Gösteri, Stephen’ın onu Ekim 2022’de 29. evlilik yıldönümlerini kutlamaya davet etmesi gibi.

Birlikte üç çocuğu var

Neredeyse 30 yıllık evliliğe sahip olan Stephen ve Evelyn, aynı zamanda üç çocuklu sevgi dolu ebeveynler. Onların bir kızı var Madeleine, 28 ve iki oğlu Peter, 25 ve John, 21.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/stephen-colbert-wife-5055637/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir