Eve Son Wilde Wolf ile Hayvan Baskılı Kıyafet Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Havva ve Maximillion Cooper


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock

benziyor Havva süper şık bir anne! 18 Haziran’da Instagram hesabına yüklenen çok güzel bir fotoğrafta rapçi, adındaki dört aylık bebeğiyle kucaklaştı. vahşi kurt.

Yeni doğan bebek ve annesi soğuk beyaz güneş gözlükleri takarken, Eve leopar desenli şapkasını salladı. Bu arada, erkek bebeği sevimli bir kaplan tulumu giyerek hayvan baskı stiliyle eşleşti. Eve ayrıca altında dantelli bir gömlek göstermek için düğmelerini açık bıraktığı minimalist beyaz bir bluz giymeyi de tercih etti. “#güneş için hazır #Wildethang” diye esprili bir açıklama yaptı ve ardından bir sürü uygun emoji geldi.

43 yaşındaki rapçi, ilk çocuğunu kocası, yarış arabası sürücüsü ve girişimci ile karşıladı. Maximillion Cooper 1 Şubat 2022’de heyecan verici haberi 10 Şubat’ta Instagram hesabına yükledi ve mavi bir battaniyeye sarılı sevimli bir erkek bebek fotoğrafını gösterdi.

“Güzel oğlumuz 1 Şubat 2022’de doğdu” yazısının ardından sevgi dolu bir mavi kalp emojisi ekledi. “Kelimeler bu duyguyu tarif edemez” diye ekledi. gibi yıldızlar Naomi Campbell, Kelly Rowland, Vanessa Williamsve Brendi tebriklerini de paylaştı.

Havva ve Maximillion Cooper
Eve ve Maximillion Cooper (NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock)

Eve, 15 Ekim 2021’de Maximillion ile ilk çocuğunu beklediğini Instagram üzerinden duyurdu. O Aralık ayında bebek duşunu kutladı, şık bir saten kırmızı hamile elbisesi içinde parlarken bebek yumruğunu gösterdi.

Eve, 2014 yılında Maximillion ile evlendi ve gösterişli düğünleri İspanya’da yapıldı ve bu da onu dört çocuğuna üvey anne yaptı. Açıkça kalbinde annelik içgüdüsü olan bir kadın olan rapçi, İnsanlar Aralık 2020’de kocasının önceki evliliğinden olan çocuklarının hayatını nasıl kutsadığına dair dergi.

Çıkışa, “On buçuk yıl oldu, onların hayatında oldum ve onlar da hayatımda” dedi. “Beni cezalandırdılar. Başlangıçta, o zaman erkek arkadaşım olan kocamla ilk tanıştığımda, ‘Bu asla sürmeyecek çünkü dört çocuğun var! Bu nasıl olacak?’ Ama sonra çocuklarla tanıştım ve dürüst olmak gerekirse, ‘Vay canına, çocuklar harika’ dedim” diye ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/eve-son-wilde-wolf-photo/

Yorum yapın

SMM Panel