Evan’ın Vurulması ve Callie’nin Dönüşü Üzerine ‘Good Trouble’ EP’si (Özel) – Hollywood Life


iyi bela


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Serbest Biçim

Evan, Mariana, Joaquin ve Jenna’nın Silas’ın çiftliğinden kaçmasına yardım ederken vurulduktan sonra neredeyse hayatını kaybediyordu. iyi bela 5. sezon prömiyeri. Bölümün sonunda Evan hala komadaydı. Perişan haldeki Mariana olanlardan dolayı büyük bir suçluluk hissetti ve Callie bu zor zamanda kız kardeşine destek olmak için geri döndü.

HollywoodYaşamı ile ÖZEL konuştu iyi bela patron Joanna Johnson Mariana için bir sonraki adım hakkında, özellikle de Speckulate’de Evan’ın vekili olduktan sonra. Ayrıca Callie ve Evan, Gael’in Isabella’nın bebekle kaçmasıyla nasıl başa çıkacağı ve Dennis ile Davia’nın geleceği hakkında bir güncelleme yaptı. Aşağıdaki Soru-Cevap bölümümüzü okuyun:

TJ Linnard
Evan rolünde TJ Linnard. (Serbest çalışma)

Evan’ın hayatı hala tehlikede. Kaderi hakkında bir cevap bulmamız ne kadar sürecek?
Joanna Johnson: Birkaç bölüm olacağı kesin. Mariana, Speckulate’e adım atacak ve onun için şirkette onun vekili olacak. Oraya geri dönmesi ve bu muazzam sorumluluğa sahip olması ve ayrıca olanlardan dolayı suçluluk duygusuyla tamamen harap olması ve kendini sorumlu hissetmesi fikrini keşfetmekten gerçekten heyecan duyuyoruz. Evan için elinden geleni yapmak istiyor. Belli ki orada bazı düşmanları ve orada başa çıkması gereken bazı geri tepmeler olacak, bu yüzden bu hikaye için yeterince zaman ayırabilmek istiyoruz.

Evan için çekiyorum. Umarım başarır. Yazarlar odasında onu hemen öldürme olasılığı hakkında bir tartışma oldu mu? Bu hiç masada mıydı?
Joanna Johnson: Hayır, bu çok üzücü görünüyor. İlginç bir hikaye anlatma fırsatlarımızı elimizden alırdı. Az önce gittiyse, ölmüştür ve o zaman yas içindedir ve bu biraz fazla ağır görünmüştür. İlk başta kimin vurulacağını bilmiyorduk, ancak en ilginç dinamiğin Evan olması ve Marianna’nın bu konuda inanılmaz bir suçluluk duyması ve bunun onları nasıl tekrar bir araya getireceği çok açık hale geldi. Olumsuz.

Mariana olanlardan dolayı kendini çok suçlu hissediyor. Kendini suçluyor. Joaquin oraya kız kardeşini bulmaya çalıştığından beri, tüm bu durum Joaquin ile olan ilişkisini nasıl etkiliyor?
Joanna Johnson: Bence bu, onlarla yaptıkları üçgeni gerçekten karmaşıklaştırıyor. Sanırım başlangıçta bir yanı üzgün. Neden onu oraya getirdin? Ama sonra, tabii ki, hemen her şeyi kendi üzerine alıyor, en başta kimseye söylemeden oraya gitmeseydi, o zaman bunların hiçbiri olmayacaktı. Joaquin ile birlikte yaşıyorlar ve sık sık görüşüyorlar. Yaşananların üzerinden bu travma üzerinden de bir şekilde bağ kurarlar. Orada olmadıkları için kimse neler yaşadıklarını gerçekten anlayamıyor. Bazı yönlerden bağlarını güçlendirdiğini düşünüyorum.

Joaquin’in dinamiği şimdi kız kardeşiyle nasıl görünüyor?
Joanna Johnson: Sanırım o evden ayrıldığından beri bir süredir ayrılar. İkisi de çocukluklarının çok baskıcı bir evde ve baskıcı bir kilise durumunda olma travmasını paylaşıyorlar. Tüm kilise durumlarının böyle olduğunu söylemiyorum, ama bu özel durum öyleydi, bu yüzden ikisinin de yapacak çok şifası var. Bence kardeşlerin yanındayken, çocukluğun hakkında çok konuşuyorsun ya da onlar hakkında olmadığın zamandan daha çok düşünüyorsun. İlginç bir iyileşme süreci. Ayrıca, bir tarikat durumuna düştüğünüzde öylece çekip gitmezsiniz ve iyisinizdir. Beyninizin gerçekten yıkandığı durumlardan çıkmak gerçekten çok zor.

Maia Mitchell
Callie rolünde Maia Mitchell. (Serbest çalışma)

Callie, bölümün sonunda Mariana’nın yanında olmak için geri döner. Callie’yi tekrar gündeme getirmek ne kadar sürdü?
Joanna Johnson: Maia ailesiyle evde vakit geçirmek ve Avustralya’ya dönmek için ayrıldığında, Maia’ya bayıldığımız ve Callie karakterinin bu dizide çok ikonik ve önemli bir karakter olduğu için kapının her zaman açık olduğunu söyledik. Fosterlar ile iyi bela. Her zaman gösterinin bir parçası olacak. Programı izin verdiğinde onu geri almaktan mutluyuz. Geri gelmekte özgür olduğunu ve tabii ki hikaye için mükemmel bir zamanlama olduğunu söyledi. Üzerine atladık.

The Coterie’de ne kadar kalacak?
Joanna Johnson: Biliyorsunuz, onu bu sezon kesinlikle görüyoruz. Kalmak için taşındığı izlenimini vermek istemem ama onu alabildiğimiz kadar A sezonunda ve B sezonunda göreceğiz.

Oradaki en büyük Callie ve Jamie olduğumu biliyorsun. Onlara neler olduğu hakkında bazı güncellemeler alacak mıyız?
Joanna Johnson: Bir sonraki bölümde bu soruları cevaplıyoruz. Heyecanlı tutuyoruz.

Şu anda The Coterie’de çok şey oluyor. Bölümün sonunda Gael, Isabella’nın bebeğiyle birlikte havalandığını fark eder. Onun için bir sonraki adım nedir?
Joanna Johnson: Bu gerçekten sinir bozucu. Öğreneceği bir şey de, Kaliforniya eyaletinde evli değilseniz, babanın ebeveynlik haklarına sahip olmadığıdır. Onlar için dilekçe vermelisin. Bunu öğrendiğinde oldukça korkutucu. Tabii ki, Isabella çok fevri olabileceği için çıldırmış durumda ama aynı zamanda ona bir düzeyde inanıyor çünkü onun kırık tarafını görüyor ve neden böyle olduğunu anlıyor. Ona çok merhamet ediyor ama aynı zamanda tamamen çıldırmış durumda. Birinin bebeğinizi alıp götürdüğünü ve sizin bu konuda hiçbir şey yapma gücünüzün olmadığını hayal edin.

cierra ramirez
Mariana rolünde Cierra Ramirez. (Serbest çalışma)

Dennis ve Davia çok birlikteler. İlişkilerini bir sır olarak saklamaya çalışıyorlar ama pek iyi bir iş çıkarmıyorlar. Bu balayı evresi ne kadar sürecek?
Joanna Johnson: Onları parçalamak gibi bir plan yok. İlişkiler ve bir ilişkide olmanın iniş ve çıkışları hakkında hikayeler anlatmaktan heyecan duyuyoruz, özellikle de romantik olarak ilişkide yeni olan ancak arkadaş olmak için yeni olmayan biriyle. Birbirlerini uzun zamandır tanıyorlar, bu yüzden kesinlikle bunu araştırıyoruz. İkisi de bu sezon bazı büyük kariyer fırsatlarına sahip olacak. Ayrıca yeni bir ilişkiye başlamayı ve ihtiyaç duydukları zamanı ayırmayı ve aynı zamanda kariyerlerini inşa etmeye ayırmayı dengeleyecekler.

Alice’in yolculuğu bu sezon nasıl görünüyor?
Joanna Johnson: Bence Sumi ve Alice daha önce bir ilişki yaşadıktan ve bu ilişkide çok fazla incindikten sonra tekrar bir araya geliyorlar. Bence ikisi, güveni yeniden inşa etmek ilginç. Ve sonra Alice’in bu sezon da gerçekten eğlenceli bir kariyer hikayesi var. Bir komedi şovu için yazmaya başlar. Bu, gösteriye gerçekten çok eğlenceli bir komedi getiriyor, bu yüzden bunu dört gözle bekliyoruz.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/good-trouble-evan-shot-season-5-spoilers/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir