Evangeline Lilly, Michael Douglas’a Seks Yapmak İstediğini Söylediğini Söyledi – Hollywood Life


evangeline ve michael


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mega

Marvel yıldızı bir şey varsa Evangeline Lilly, 43, değil – utangaç! Sarışın güzel, geçtiğimiz günlerde efsanevi oyuncuya söylediği zamanı anlattı. Michael Douglas, 78, onunla yatmak istediğini söyledi. “Michael’a döndüm ve Michelle [Pfeiffer]ve dedim ki, ‘Sizler gerçek Gilf’lersiniz.’ Michael’ın hiçbir fikri yoktu. “GILF nedir?” Bu konuda soğuk davranmak yerine, çocuklarla dolu bir odanın önüne gittim, ‘O bir büyükbabayı düzmek istiyorum.’” Jonathan Ross Gösterisiaracılığıyla Günlük mail. “Ve sonra hemen Michael Douglas’a onu becermek istediğimi söylediğimi fark ettim, ki bu bir grup çocuğun önünde söylenmesi gereken bir şey değil, ah!”

evangeline ve michael
Temmuz 2018’de Evangeline Lilly ve Michael Douglas. (Everett)

ile seks yapmak istediğini kabul etmesine rağmen Catherine Zeta-Jones‘ koca, Evangeline her iki oyuncuya da ne kadar saygı duyduğunu açıkladı. “42. doğum günümde üçüyle aynı sahnede yer almalıyım. Çok havalılar. İkonlarınızla tanışmak istemiyorsunuz çünkü hayal kırıklığına uğrayacaklarından korkuyorsunuz ve üçü sandığınızdan daha havalı. Harikalar, ”diye paylaştı 43 yaşındaki. Evangeline, son Marvel filminin setinde Michael ve Michelle ile birlikte çalıştı. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumaniaoynadığı paul rudd53.

bu Kayıp alum’un son filmi 17 Şubat’ta gösterime girdi ve film için basın turları düzenlerken Evangeline geri çevirdiğini itiraf etti. Hugh Jackmanfilminde rol alma teklifi X Men franchise. “Hugh Jackman, ‘Hey, peki, X Men Erkekler, senin kimseyle konuşmayacağını bildikleri için sana yaklaşıp yaklaşmayacağımı soruyorlar” dedi. Josh Horowitz’in Mutlu Üzgün ​​Karışık 16 Şubat’ta podcast. “Sizinle çalıştığımı biliyorlardı ve bir şey yapmanın ilginizi çekip çekmeyeceğini merak ettiler. X Men şey.” Yanıt olarak Evangeline, “’Hayır’ gibiydim. Beni ilgilendirmiyor. İlgilenmiyorum.'”

İkonik dizideki rolü reddetmekle kalmadı X Men franchise, ancak reddettiğini de paylaştı joss whedon‘S Mucize kadın teklif. “Çekici değildi ve toplantıyla ilgili beni cezbeden veya ‘Oh, bunu yapmalıyım’ gibi düşünmeme neden olan hiçbir şey yoktu. Hiçbir şey tıklanmadı. Hiçbir şey iyi hissettirmedi,” dedi iki çocuk annesi. “Kendi iyiliğim için fazla özgünüm. Demek istediğim, bu iyi değil. Etkilenmediysem, bileceksin. Ve belki de bazen bilmemelisin.

filminde Hope van Dyne’ı canlandıran oyuncu Karınca Adam ve Yaban Arısı, ayrıca süper kahraman filmlerine “süper” olmadığını da kaydetti. Evangeline, “Her zaman benim için doğru olanı yapmak zorunda kaldım,” diye açıkladı. “Dürüst olmak gerekirse, süper kahraman filmlerinden hoşlanmıyordum ve bu iki durumda da bundan ne çıkaracağımı bilmiyormuşum gibi hissetmemin ana nedeni buydu.” Daha yakın zamanlarda, yıldız adayı Instagram’a gitti. bir videoyu yeniden yayınla pop yıldızının kim olduğunu bilmediğini itiraf ettiği basın turunun harry stilleri, 29, oldu. 23 Şubat’ta klibe “Hata, üzgünüm @harrystyles,” açıklamasını yaptı.

karınca adam 3
Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania’da Michael Douglas ve Michelle Pfeiffer. (Everett)

“Söylemeliyim ki, sonunda Ebedilerne zaman o adam [Harry] son kredilerde gemiye girdi, ”diye başladı. “Benim için ‘o adam’dı ve ‘Bu çocuk kim çünkü gerçekten başarılı olacak’ dedim. Ciddi bir büyüsü var. Devam etti, “Tanrıya yemin ederim. ‘O büyük bir yıldız olacak’ gibiydim. Kendi kendime düşündüğüm buydu. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania şimdi ülke çapında sinemalarda oynuyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/evangeline-lilly-michael-douglas-wanted-have-sex/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir